2018-06-27

Ar naudotumėtės mobiliąja programėle Europos miestams ir piliečiams?

Ar naudotumėtės mobiliąja programėle Europos miestams ir piliečiams? pagrindinė nuotrauka

Kviečiame sudalyvauti trumpoje Europos Komisijos inicijuotoje apklausoje apie naują mobiliąją programėlę „Cultural gems“, kuri kuriama Europos miestams ir piliečiams. Šiuo metu vertinamas galimų programėlės naudotojų poreikis ir interesai. Apklausą rasite čia.

„Cultural gems“ programėlę kuria Jungtinis tyrimų centras. Šio projekto tikslai:

  • Suteikti galimybę miesto gyventojams ir turistams dalintis ir atrasti slaptus kultūros ir kūrybos lobius 168 miestuose, kurie įtraukti į Kultūros ir kūrybos miestų stebėjimo priemonę.
  • Suteikti įrankį miestų administracijoms įsitraukti į virtualias diskusijas su piliečiais viešojo intereso temomis ir klausimais.
  • Suteikti miestų administratoriams erdvę skelbti maršrutus savo miestuose, parodant tam tikroms interesų grupėms pagal pomėgius atrinktus objektus.
  • Mobilioji programėlė leis miestų administracijoms pasiekti pagrindinius duomenis ir analizę, kaip piliečiai ir turistai sąveikauja su kultūros ir kūrybos „karštaisiais taškais“, įtraukiant apžvalgas ir komentarus, suteikiant naudingos informacijos miesto lygmens politikos formavimui kultūros ir kūrybos temomis.

Mobilioji programėlė bus nemokama miestų administracijoms, piliečiams ir turistams visoje Europoje.