2018-06-25

Dalyvaukite nuotraukų konkurse #cedefopphotoaward 2018 ir laimėkite puikius prizus!

Dalyvaukite nuotraukų konkurse #cedefopphotoaward 2018 ir laimėkite puikius prizus! pagrindinė nuotrauka

Profesinio mokymo mokiniai iš Europos Sąjungos šalių, Norvegijos ir Islandijos kviečiami dalyvauti nuotraukų konkurse #cedefopphotoaward 2018. Šis apdovanojimas – tai Europos Komisijos palaikoma iniciatyva, kuria siekiama parodyti profesinio mokymo meistriškumą. Konkursą organizuoja Europos profesinio mokymo plėtros centras (CEDEFOP). Jau trečius metus vykstantis nuotraukų konkursas yra integrali Europos profesinių gebėjimų savaitės #euvocationalskills dalis.

Kviečiame komandas, sudarytas iš ne daugiau nei 4 profesinės mokyklos mokinių, sukurti originalią fotoistoriją iš 3–5 nuotraukų. Istorija turi pristatyti jūsų profesinio mokymosi patirtį, drauge pateikite trumpą (iki 100 žodžių) pasakojimą, paaiškinantį ar papildantį jūsų darbo idėją.

Bus apdovanojamos trys geriausios fotoistorijos. Pirmosios ir antrosios vietos nugalėtojai keliaus į Vienoje (Austrija) vyksiantį Europos profesinių gebėjimų savaitės renginį. Jie dalyvaus iškilmingoje vakarienėje 2018 m. lapkričio 8 d., kur bus parodytos dvi istorijos nugalėtojos, ir apdovanojimų ceremonijoje 2018 m. lapkričio 9 d.

Trečiosios vietos prizininkų komanda laimės kelionę į Thessaloniki (Graikija), kur dalyvaus Salonikų tarptautinio kino festivalio atidarymo ceremonijoje (#tiff59) 2018 m. lapkričio 1 d. Konkurso prizininkų fotoistorijos bus eksponuojamos specialiose parodose #tiff59 ir #euvocationalskills savaitės metu.  

Įkvėpimui peržiūrėkite videokvietimą, kuriame 2017 metų laimėtojai kviečia profesinių mokyklų auklėtinius dalyvauti 2018 metų konkurse.

Išsamias taisykles ir paraiškos formą rasite čia.  

Savo darbus pateikite el. paštu Cedefopphotoaward@cedefop.europa.eu iki 2018 m. liepos 15 d. 23:59 CET.

Sekite konkursą gyvai ir gaukite išskirtines naujienas su grotažyme #cedefopphotoaward sekdami mus Instagram, Facebook, Twitter ir Youtube.