2019-03-13

„Erasmus+“ pažintinis vizitas bendrojo ugdymo sektoriaus atstovams Švedijoje

„Erasmus+“ pažintinis vizitas bendrojo ugdymo sektoriaus atstovams Švedijoje pagrindinė nuotrauka

2019 m. gegužės 14–16 d. Švedijoje, Stokholme, vyks „Erasmus+“ Tarptautinės bendradarbiavimo veiklos (TBV) pažintinis vizitas „Study visit for school leaders and school leader trainers“. Pažintinį vizitą organizuoja Švedijos „Erasmus+“ nacionalinė agentūra.

Seminaro metu įvairių šalių atstovai lankysis skirtingose Švedijos bendrojo ugdymo mokyklose, organizacijose bei iš arčiau susipažins su Švedijos švietimo sistema – mokytojų rengimu, kvalifikacijos tobulinimu ir kt. Su detalesne vizito programa galite susipažinti čia.

Paraiškas vykti į šį pažintinį vizitą gali teikti bendrojo ugdymo įstaigų vadovai.

Iš viso bus atrinkti 2 dalyviai. Atrinktų dalyvių institucijų vadovus kviesime dotacijos sutartis pasirašyti e. parašu.

Esant panašiai paraiškų kokybei, pirmenybė dalyvauti seminare bus teikiama tiems, kurie Tarptautinės bendradarbiavimo veiklos seminaruose dar nėra dalyvavę.

Seminaro kalba – anglų kalba.

Ką pateikti Švietimo mainų paramos fondui?

  1. TBV paraišką: http://paraiskos.smpf.lt/. Prieš pradedant pildyti paraišką, sistemoje reikia užsiregistruoti. Paraiškų teikimo terminas – 2019 m. kovo 21 d. (imtinai).
  2. Pateikiama paraiška turi būti užpildyta, pasirašyta organizacijos vadovo bei seminaro dalyvio, antspauduota ir nuskenuota.
  3. Kartu su TBV paraiška pateikiama kelionės į Švediją kainą pagrindžiančių dokumentų kopijos (tinka kelionių organizatorių pasiūlymas iš interneto).

Vizito į Švediją finansavimas pagal TBV paraiškoje nurodytas išlaidų kategorijas:

Išlaidų kategorijos

Kelionės išlaidos

 

Skaičiuojamos nuo išvykimo vietos Lietuvoje iki seminaro vietos Švedijoje ir atgal 2019 m. gegužės 13–16 d.*

 

*oficiali renginio pradžia 2019 m. gegužės 13 d., renginio pabaiga gegužės 16 d. 16 val.

Kelionės draudimas

Skaičiuojamas kelionės dienomis: gegužės 13–16 d.

Vizos mokestis (jeigu taikoma)

Netaikoma

Renginio mokestis (jei taikoma)

Netaikoma

Pragyvenimo išlaidos

Netaikoma. Organizatoriai pasirūpins dalyvių maitinimu bei apgyvendinimu, kultūrine programa pažintinio vizito dienomis.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Atkreipiame dėmesį, kad Fondas finansuos 95 proc. viso prašomo TBV biudžeto. 5 proc. – organizacijos arba dalyvio nuosavas indėlis.

Apie dalyvavimo pažintiniame vizite Švedijoje atrankos rezultatus informuosime 2019 m. kovo mėn. pabaigoje.

Kilus klausimų, kviečiame kreiptis į projektų koordinatorę Kristiną Maldonienę e. paštu kristina.maldoniene@smpf.lt arba tel. (8 5) 25 03 703.

Kita informacija:

Pateikiant paraišką, pareiškėjai sutinka, kad yra susipažinę su programos „Erasmus+“ vadove nurodytomis asmens duomenų tvarkymo ir saugojimo taisyklėmis. Asmens duomenys yra valdomi Švietimo mainų paramos fondo arba Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūros, arba Europos Komisijos. Tai atvejais, kai asmens duomenys yra valdomi Švietimo mainų paramos fondo arba Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūros, jie yra naudojami išimtinai paraiškų vertinimo ir administravimo tikslais vadovaujantis Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo bei 2016 m. balandžio 27 d. ES Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (2016/679) nuostatomis ir saugomi ne mažiau 10 metų nuo paraiškos pateikimo arba projekto įgyvendinimo. Asmens duomenų saugojimo laikas gali keistis dėl Europos Sąjungos arba Lietuvos Respublikos teisės aktų pakeitimų.

Švietimo mainų paramos fondui pasiūlymai veiklos klausimais, juridinių ir fizinių asmenų, įskaitant paraiškų teikėjų ir dotacijų gavėjų, pasiūlymai ir atsiliepimai, apeliacijos yra teikiamos vadovaujantis nustatyta tvarka.

Daugiau informacijos rasite paspaudę šią nuorodą.