2018-02-22

„Erasmus+“ skaitmeninasi!

„Erasmus+“ skaitmeninasi! pagrindinė nuotrauka

Kodėl? Nes norime palengvinti kasdienį darbą sumažindami administracinį krūvį ir suteikdami studentams galimybę sklandžiai ir lengvai dalyvauti aukštesnės kokybės programoje „Erasmus+“. Sudalyvaukite interaktyviame internetiniame seminare, kuris vyks vasario 28 d., trečiadienį, ir sužinosite apie visus specialiai jums sukurtų naujausių programos „Erasmus+“ įrankių pranašumus! Sužinosite apie:

  • „Erasmus+“ mobiliąją programėlę. Pirmoji programėlės versija buvo pristatyta 2017 m. birželį svarbiausiame kampanijos „Programai „Erasmus+“ – 30 metų!“ renginyje. Netrukus pasirodysiančioje versijoje bus galima pateikti atvykstančių ir išvykstančių studentų asmeniniams poreikiams pritaikytą informaciją per naująjį įrankį „Erasmus+“ Dashboard“ (jau galite susikurti bandomąją paskyrą). Pristatysime šio įrankio funkcijas ir papasakosime apie kitus naujinius, kuriuos planuojame įdiegti iki šių metų pabaigos ir vėliau;
  • pristatomą įrankį „Erasmus+ Dashboard“, kuris taip pat susietas su internetine mokymosi sutarties sistema ir kuris palengvina judumo procesą, įskaitant paskyrimą, valdymą ir bendravimą su studentais. Per pirmąjį projekto etapą nustatyta, kad naudodamiesi šiuo įrankiu, tarptautinių ryšių skyriai 50 proc. sumažina mokymosi sutarčių tvarkymui skirtą laiką;
  • projektą „Erasmus Without Paper 2.0“, kuris bus vykdomas 2018–2019 m., ir kaip galite jame dalyvauti;
  • „Erasmus+“ stažuotes skaitmeniniams įgūdžiams lavinti – galimybę aukštosioms mokykloms toliau lavinti studentų įgūdžius, kurių jiems reikės ateityje. 

Kompiuterizuota programa „Erasmus+“ patenka tarp dažnų aukštųjų mokyklų prašymų, taigi nepraleiskite progos pirmieji pasiūlyti šią galimybę savo studentams!

Internetinis seminaras, organizuojamas Europos Komisijos bendradarbiaujant su Europos universitetų fondu (angl. European University Foundation, EUF) ir „Erasmus“ studentų tinklu (angl. Erasmus Student Network, ESN), vyks vasario 28 d., trečiadienį, 14:00–16:00 val. Vidurio Europos laiku per sistemą „Blackboard Collaborate“, prie kurios prisijungti galima čia. Užsirašykite šią dieną ir laiką savo kalendoriuose ir užrašų knygutėse!