2017-09-11

Internetiniai kursai „Effective Parental Engagment for Student Learning“

Internetiniai kursai „Effective Parental Engagment for Student Learning“ pagrindinė nuotrauka

Kviečiame dalyvauti internetiniuose kursuose „Effective Parental Engagement for Student Learning“, kuriuos organizuoja portalas www.schooleducationgateway.eu.

Kursų pradžia - 2017 m. rugsėjo 25 d. Registruotis į kursus galima jau dabar.

Kursų trukmė – 5 su puse savaitės. Kursą sudarys 4 moduliai (po modulį kas savaitę).

Kursų tikslas – paremti mokykloje dirbančius specialistus, kurie siekia veiksmingo tėvų įsitraukimo, kad moksleiviams sektųsi mokykloje ir vėliau, po jos baigimo. Kursų metu bus aptariamos įvairios sritys, kuriose mokyklos specialistai gali kurti pozityvius santykius su moksleivių tėvais ir juos įtraukti į mokinių mokymąsi. Taip pat kursų dalyviai galės sukurti savo veiklą vienoje iš kursų metu aptartų sričių, kurią galės įgyvendinti klasėje ar mokykloje siekiant veiksmingo tėvų įsitraukimo.

Kursai skirti mokytojams, tačiau jie taip pat gali būti aktualūs ir mokyklos vadovams, administracijai. Tėvai ir bendruomenių nariai taip pat gali dalyvauti kursuose ir diskusijose, tačiau pagrindinės kursų veiklos bus daugiau aktualios mokytojams.

Kursų dalyviams iš vienos mokyklos siūloma burtis į grupes ir kartu aptarti kursų metu kilusių idėjų įgyvendinimą.

Jokios išankstinės žinios nėra būtinos, tačiau kursai rekomenduojami tiems, kurie aktyviai dalyvauja mokyklos veikloje.

Kursų dalyviams bus suteikiami skaitmeniniai modulių ženkleliai už kiekvieną baigtą kurso modulį, taip pat kursų ženkleliai ir kursų pažymėjimai už visą baigtą kursą.

Daugiau informacijos apie kursus rasite adresu: http://academy.schooleducationgateway.eu/en/web/effective-parental-engagement-for-student-learning