2015-08-27

Įvadiniai mokymo kursai „Appetiser“ Kroatijoje

Įvadiniai mokymo kursai „Appetiser“ Kroatijoje pagrindinė nuotrauka

Tavo svajonė visuomet buvo įgyvendinti kokį nors tarptautinį projektą ar mainus, esi projektų vadovas, jaunimo darbuotojas, o gal tiesiog aktyvus jaunas žmogus?  Tačiau vis pritrūksta žinių, informacijos apie tarptautines galimybes jaunimui ir jaunimo projektams, nežinai, nuo ko ir kaip pradėti, o galbūt tiesiog trūksta drąsos?

Kviečiame registruotis į tarptautinius įvadinius mokymo kursus „Appetiser“, kuriuose nuo A iki Ž bus atskleistos visos „Erasmus+“ jaunimo srities subtilybės ir teikiamos galimybės.

Šiuose kursuose sužinosite, kaip pasinaudoti Erasmus+ teikiamomis tarptautinėmis galimybėmis darbui su jaunimu. Mokymo kursai vyks 2015 m. spalio 24–28 d. Kroatijoje.

Mokymo kursų „Appetiser“ tikslas yra suteikti stiprios ir pozityvios pirmosios tarptautinio jaunimo projekto patirties, motyvuoti seminaro dalyvius pasinaudoti „Erasmus+“ programos jaunimo sritimi.

Šis tikslas atspindi visą mokymo kursų idėją – suteikti jausmą, ką reiškia dirbti su jaunais žmonėmis tarptautinėje aplinkoje. Paliekant visus sausus paaiškinimus nuošalyje, šis seminaras suteiks erdvės dalyviams tyrinėti tarptautiškumo privalumus patiems.

Pagrindiniai mokymų uždaviniai yra:

  • Supažindinti dalyvius su neformaliuoju ir tarpkultūriniu mokymusi;
  • Leisti mėgautis pirmąja tarpkultūrinio jaunimo projekto patirtimi;
  • Padėti transformuoti vietinę jaunimo veiklą į tarptautinę;
  • Susipažinti su projektų finansavimo galimybėmis „Erasmus+“ jaunimo srityje;
  • Išanalizuoti „Erasmus+“ jaunimo srities finansuojamų jaunimo projektų pavyzdžius.

Registracija į vyksta iki 2015 m. rugsėjo  6 d. (imtinai). Daugiau informacijos ir registracijos formą rasite čia.

Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra į šiuos mokymo kursus siųs 2 dalyvius. Informaciją apie dalyvių siuntimo tvarką rasite prisegtame dokumente puslapio kairėje.