2015-08-27

Kontaktų užmezgimo konferencija „Play On II contact making seminar with TC elements“

Kontaktų užmezgimo konferencija „Play On II contact making seminar with TC elements“ pagrindinė nuotrauka

Kviečiame registruotis į kontaktų užmezgimo konferenciją su mokymo kursų elementais. Ji skirta jaunimo darbuotojams, kurie nori įgyti žinių apie sužaidybinimo naudojimą neformaliajame ugdyme. Taip pat dalyviai turės progų užmegzti partnerystes būsimiems projektams. Konferencija vyks Lenkijoje 2015 m. lapkričio 15–20 d.

Dalyviai turės galimybę dalintis savo idėjomis ir patirtimis, susipažins su kitų organizacijų atstovais. Konferencijos tikslas – sukurti mokymosi situaciją, kur visi mokytųsi darydami, patirdami ir dalindamiesi, taip gaudami žinių apie sužaidybinimą ir stiprios partnerystės bei bendradarbiavimo aspektus.

Konferencijos tikslai:

  • Sukurti terpę, kurioje dalyviai turės galimybę užmegzti ilgalaikes partnerystes, dalindamiesi savo idėjomis, patirtimis;
  • Sukurti erdvę mokytis naujų metodų;
  • Viešinti „Erasmus+“ jaunimo sritį, pagal kurią galima įgyvendinti kokybiškus projektus.

Konferencija skirta vyriausybinėms ir nevyriausybinėms jaunimo organizacijoms, švietimo centrams ir kitoms organizacijoms, dirbančioms jaunimo srityje, kurios jau yra dalyvavusios „Erasmus+“ jaunimo srities projektuose.

Registracija vyksta iki 2015 m. rugpjūčio 30 d. (imtinai). Daugiau informacijos ir registracijos formą rasite čia.

Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra į šiuos mokymo kursus siųs 2 dalyvius. Informaciją apie dalyvių siuntimo tvarką rasite prisegtame dokumente puslapio kairėje.