2015-10-12

Kontaktų užmezgimo seminaras apie politinį jaunimo dalyvavimą Europoje

Kontaktų užmezgimo seminaras apie politinį jaunimo dalyvavimą Europoje pagrindinė nuotrauka

Visas pilietiškas organizacijas kviečiame registruotis į kontaktų užmezgimo seminarą, skirtą jaunimo organizacijoms,  jaunimo darbuotojams, jaunimo lyderiams, aktyvistams bei aktyviai veikiantiems socialiniuose tinkluose. Seminaras  vyks 2015 m. lapkričio 18–23 d. Kijeve, Ukrainoje.  

Šiame seminare bus sukurta erdvė diskutuoti ir analizuoti skirtingas politinio dalyvavimo Europoje formas. Daug dėmesio bus skiriama Rytų partnerystės šalims ir Rusijai, taip pat – partnerysčių kūrimui.

Seminaro ištakos – stebėjimas, kokiose situacijose jauni žmonės nesutinka su valdžia ar politinėmis partijomis, kokiais būdais, formomis ir lygmenimis jie išreiškia savo nepasitenkinimą.

Atsižvelgiant į neseniai vykusius politinius ir socialinius įvykius Rytų partnerystės šalyse ir Rusijoje, Lenkijos nacionalinė agentūra su partnerėmis organizuoja kontaktų užmezgimo seminarą. Jo tikslas – skatinti refleksiją apie skirtingus dalyvavimo kanalus, kuriuos jauni žmonės naudoja savo nepasitenkinimui tam tikrai politiniais, socialiniais ar ekonominiais reiškiniais išreikšti.

Pirmoji seminaro dalis sukurs erdvę diskusijai ir analizei apie skirtingas politinio dalyvavimo formas Europoje. Antroje seminaro dalyje bus suteikiama galimybė kurti naujus projektus, skirtus ES programos „Erasmus+“ jaunimo sričiai, daugiausiai dėmesio skiriant jaunų žmonių politiniam dalyvavimui.

Registracija į kontaktų užmezgimo seminarą vyksta iki 2015 m. spalio 16 d. (imtinai).

Daugiau informacijos ir registracijos formą rasite čia.

Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra į šiuos mokymo kursus siųs 1–2 dalyvius. Informaciją apie dalyvių siuntimo tvarką rasite prisegtame dokumente puslapio kairėje.