2017-05-10

Kviečiame į konferenciją apie demokratiją, jaunimą ir sportą Maltoje

Kviečiame į konferenciją apie demokratiją, jaunimą ir sportą Maltoje pagrindinė nuotrauka

Dviejų dienų seminaras daugiausiai dėmesio skirs tarpsektoriniam bendradarbiavimui ir aktyviam jaunų žmonių dalyvavimui pilietiniame ir demokratiniame gyvenime.

Seminare bus diskutuojama apie tai, kaip per aktyvų dalyvavimą ir įsitraukimą į sportinę veiklą, jauni žmonės gali patirti spaudimą, atsakomybę ir apdovanojimą už darbą ir bendradarbiavimą grupinėse veiklose, kurios turi tam tikrą discipliną ir tikslus, kaip tokios veiklos padeda parengti jaunus žmones dalyvavimui pilietiniame gyvenime.

Viena pagrindinių seminaro veiklų – dalijimasis gerosiomis praktikomis, skatinant bendradarbiavimą tarp jaunimo ir sporto sektoriaus. Seminaro temos – lyderystė, komandinis darbas, planavimas, tikslų nustatymas, grupinis mąstymas.

Seminaro uždaviniai:

  • stiprinti bendradarbiavimą tarp jaunimo ir sporto sektoriaus
  • dalintis gerosiomis praktikomis
  • skatinti aktyvų jaunų žmonių dalyvavimą per sporto veiklas
  • kurti naujas partnerystes
  • gerinti suvokimą apie „Erasmus+“ programą kaip apie įrankį kurti naujiems projektams.

Mokymo kursai vyksta 2017 m. birželio 25–28 d. Maltoje Registruotis galima iki 2017 m. gegužės 28 d. (imtinai). Daugiau informacijos ir registracijos formą rasite čia.

Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra į šį seminarą siųs dalyvius. Informaciją apie dalyvių siuntimo tvarką rasite prisegtame dokumente.