2017-09-21

Kviečiame į mokymo kursus „Learning in EVS“ Lietuvoje

Kviečiame į mokymo kursus „Learning in EVS“ Lietuvoje pagrindinė nuotrauka

Kviečiame dalyvauti Lietuvos, Latvijos ir Estijos „Erasmus+“ nacionalinių agentūrų organizuojamuose mokymo kursuose „Learning in EVS“. Mokymo kursai vyks 2017 m. lapkričio 12–17 d. Trakuose.

Jeigu jūs nesate tikri, kokia mokymosi esmė Europos savanorių tarnyboje, jeigu jums sudėtinga prieiti prie mokymosi temos, jeigu esate įkalinti senų sistemų ir įrankių ir nežinote, kaip teikti paramą mokymosi procesui. Tuomet mokymo kursai skirti jums.

Pagrindinis tikslas – kelti Europos savanorių tarnybos savanoriams suteikiamo mokymosi proceso kokybę, gerinant EST akreditaciją turinčių organizacijų kompetenciją planuoti, įgyvendinti ir įvertinti mokymąsi.

Po mokymo kursų dalyviai gebės:

  • identifikuoti mokymosi galimybes EST projektuose, suprantant EST kaip mokymosi tarnybą,
  • stiprinti mokymosi procesą kuriant mokymosi galimybes ir pasirenkant tinkamą požiūrį,
  • sukurti planą, kaip stiprinti mokymosi procesą EST projektuose.

Kviečiame dalyvauti mokymuose, jei jūs:

  • esate tas, kuris teikia savanoriams paramą mokymosi procese Europos savanorių tarnybos projektuose (EST projektų koordinatorius, mentorius, tutorius, supervizorius ir pan.),
  • turite patirties teikiant mokymosi proceso paramą bent vienam savanoriui arba kaip tik esate įpusėję šį procesą,
  • planuojate tęsti darbą su EST savanorių mokymosi proceso kokybės užtikrinimu,
  • gebate dirbti anglų kalba,
  • galėsite dalyvauti visą mokymo kursų trukmę.

Mokymo kursai ir jų metodologija įkvėpta neformaliojo ugdymo vertybių ir principų. Jie bus paremti Humanistinio ugdymo filosofija ir „Youthpass“ procesu. Mokymo kursai orientuoti į praktiką ir siekia suteikti dalyviams apčiuopiamų įgūdžių. Susipažinti su preliminaria mokymo kursų programa galite čia.

Registracija vyksta čia iki 2017 m. spalio 9 d. Planuojame, kad mokymo kursuose dalyvaus po 8 dalyvius iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos. Kelionės išlaidas padengti turi pats dalyvis arba jį siunčianti organizacija.

Jeigu turite klausimų, kreipkitės į projektų koordinatorę Aistę Natkevičiūtę, aiste@jtba.lt, (8 5) 250 7440.