2017-03-20

Mokymo kursai „FIT - Facilitating Inclusive Trainings“ Ispanijoje

Mokymo kursai „FIT - Facilitating Inclusive Trainings“ Ispanijoje pagrindinė nuotrauka

Jei esate mokymo vadovas, fasilitatorius, mokymosi veiklų koordinatorius, jei galvojate, kaip pagerinti fasilitavimo įgūdžius, tuomet šie mokymo kursai skirti jums!

Mokymo kursų metu dalyviai turės galimybę atrasti naujus įrankius ir gerinti mokymo kompetencijas, dirbti su įvairove. Čia pavyks atrasti saugią atmosferą, kurioje galėsite keistis idėjomis, gerosiomis praktikomis ir išmokimais apie socialinę įtrauktį ir įvairovę fasilituojant.

Mokymo kursų uždaviniai:

  • sukurti bendrą suvokimą, kokie jauni žmonės gali būti laikomi turinčiais mažiau galimybių, bei nuoseklų paramos veiksmų planą lygybei ir įvairovei.
  • Pagerinti mokymo vadovų, fasilitatorių ir projektų koordinatorių gebėjimą dirbti su įtrauktimi ir įvairove.
  • Mažinti kliūtis jauniems žmonėms, turintiems mažiau galimybių ar specialiųjų poreikių, dalyvauti mokymo kursuose, įvertinimuose, seminaruose ar kituose programos „Erasmus+“ jaunimo srities renginiuose, padėti paraiškų teikėjams įveikti sunkumus.
  • Supažindinti su skirtingais įrankiais, metodais ir požiūriais, kurie padeda kurti kokybiškus mokymo kursus, įtraukiant mažiau galimybių ar specialiųjų poreikių turinčius jaunus žmones.

Metodologija:

Mokymo kursuose bus naudojama mokymosi darant metodologija, daug dėmesio skiriant dalyvių poreikiams ir patirčiai. Mokymo kursai paremti eksperimentiniu mokymusi, dalijimusi be baimės ir atsakomybės prisiėmimu mokymosi veiklų kontekste.

Seminaras vyks Molinoje, Malagoje, Ispanijoje, 2017 m. birželio 5−10 d. Registruotis galite iki 2017 m. balandžio 7 d. (imtinai). Daugiau informacijos ir registracijos formą rasite čia.

Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra į šį pažintinį vizitą siųs dalyvius. Informaciją apie dalyvių siuntimo tvarką rasite prisegtame dokumente puslapio kairėje.