2015-08-31

Mokymo kursai „From Idea to Action 3“

Mokymo kursai „From Idea to Action 3“ pagrindinė nuotrauka

Kviečiame  į mokymo kursus „From Idea To Action 3“, kurie vyks 2015 m. spalio 19–25 d. Ispanijoje. Šių tarptautinių mokymo kursų tikslas – motyvuoti ir paskatinti dalyvius socialinio verslumo idėjas perkelti į realius įgyvendinimo planus, supažindinti su tam tikrais verslo įrankiais, priemonėmis ir sėkmingais verslo pradėjimo žingsniais.

Pagrindinis mokymo kursų tikslas – įgalinti dalyvius plėtoti verslumo kompetencijas ir skatinti jaunimo verslumą socialinėje srityje.

Šiais mokymo kursais bus siekiama verslo idėjas paversti konkrečiais veiksmais: bus kuriami verslo planai, vyks lektorių konsultacija, suteikiama erdvė „ištestuoti“ savo idėjas, jas patobulinti su kitų dalyvių ir lektorių pagalba.

Taip pat dalyviai mokysis, kaip realizuoti ir įgyvendinti savo idėją, kuriant verslo planus, apgalvojant marketingo strategijas, matomumo didinimą, atliekant verslo „SWOT“ analizę, apmąstant finansavimo galimybes.

Mokymai skirti jauniesiems lyderiams, nevyriausybinių jaunimo organizacijų, švietimo centrų ir kitų organizacijų, dirbančių jaunimo srityje, nariams, turintiems socialinio verslo idėjų ir planuojantiems jas įgyvendinti.

Registracija vyksta iki 2015 m. rugsėjo 13 d. (imtinai). Daugiau informacijos ir registracijos formą rasite čia.

Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra į šiuos mokymo kursus siųs 1–2 dalyvius. Informaciją apie dalyvių siuntimo tvarką rasite prisegtame dokumente puslapio kairėje.