2018-05-03

Mokymo kursai „From Idea to Action 5“ Ispanijoje

Mokymo kursai „From Idea to Action 5“ Ispanijoje pagrindinė nuotrauka

Kviečiame  į mokymo kursus „From Idea To Action 5“, kurie vyks 2018 m. birželio 18–24 d. Ispanijoje.

Šių tarptautinių mokymo kursų tikslas – motyvuoti ir paskatinti dalyvius socialinio verslumo idėjas perkelti į realius įgyvendinimo planus, supažindinti su tam tikrais verslo įrankiais, priemonėmis ir sėkmingais verslo pradėjimo žingsniais.

Šiais mokymo kursais bus siekiama verslo idėjas paversti konkrečiais veiksmais: bus kuriami verslo planai, vyks lektorių konsultacija, suteikiama erdvė „ištestuoti“ savo idėjas, jas patobulinti su kitų dalyvių ir mokymo vadovų pagalba.

Taip pat dalyviai mokysis, kaip realizuoti ir įgyvendinti savo idėją, kuriant verslo planus, apgalvojant marketingo strategijas, matomumo didinimą, atliekant verslo analizę, apmąstant finansavimo galimybes.

Mokymai skirti jauniesiems lyderiams, nevyriausybinių jaunimo organizacijų, švietimo centrų ir kitų organizacijų, dirbančių jaunimo srityje, nariams, turintiems socialinio verslo idėjų ir planuojantiems jas įgyvendinti.

Mokymo kursų uždaviniai:

  • suteikti galimybę sužinoti apie pagrindinius elementus ir buvimo versliu koncepcijas bei kaip suteikti paramą jaunimo socialiniam verslumui,
  • susipažinti su koncepcijomis ir įrankiais bei praktikomis, kaip jas taikyti ir perduoti jauniems žmonėms,
  • tyrinėti skirtingus modelius ir socialinio verslumo idėjas bei ieškoti tinkamiausio derinio,
  • sukurti tinklą, kuris leis megzti bendradarbiavimo ryšius bei dalintis patirtimi. 

Registracija vyksta iki 2018 m. gegužės 6 d. (imtinai). Daugiau informacijos ir registracijos formą rasite čia.

Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra į šiuos mokymo kursus siųs dalyvius. Informaciją apie dalyvių siuntimo tvarką rasite prisegtame dokumente puslapio kairėje.