2018-08-09

Mokymo kursai „Impact + Exercise“ Anglijoje

Mokymo kursai „Impact + Exercise“ Anglijoje pagrindinė nuotrauka

Esi nepatyręs/usi jaunimo projektų vadovas/ė ar partneris/ė? Vis dar sunkiai įsivaizduoji, kas slepiasi po sąvoka poveikis, ar nesi tikra/s, kokiais rodikliais jį vertinti?


Kviečiame į mokymo kursus „Impact + Exercise“, kurių metu bus supažindinama su metodais, kaip planuoti ir įgyvendinti poveikio vertinimo veiklą.


Šių mokymo kursų pagrindiniai tikslai yra:

  • padėti suprasti poveikio vertinimo koncepciją;
  • padėti atrasti būdus nustatyti projekto poveikį ir rezultatus;
  • padėti suprasti, kaip reikia efektyviai naudoti poveikio rezultatus tolimesnėje veikloje, atsižvelgiant į tikslines auditorijas.

Kursų metu bus kalbama apie metodus bendrai, tačiau po jų ketinama skirti laiko ir kylančių klausimų aptarimui individualių projektų lygmeniu.

Taip pat po 4–6 mėnesių su dalyviais bus susisiekta kviečiant dalyvauti moksliniame tyrime apie seminaro poveikį individualaus projekto poveikio vertinimui.

Kadangi praktika parodė, kad didžiausią naudą iš šių mokymų gauna tie, kurie yra nauji ar santykinai mažai patyrę, kalbant apie poveikio vertinimą, tikimasi, jog dalyviai bus dabartiniai naudos gavėjai – konkrečiau  2 pagrindinio veiksmo (KA2) projektų, finansuojamų pagal 2018 m. kvietimus, vykdytojai.

Registracija čia iki rugpjūčio 31 d. 

Kursai vyks lapkričio 14–15 d. Anglijoje. 

Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra į šiuos mokymo kursus siųs dalyvius. Informaciją apie dalyvių siuntimo tvarką rasite prisegtame dokumente puslapio kairėje.