2018-02-20

Mokymo kursai „Mobility Taster for Inclusion Organisations“ rusų kalba Ukrainoje

Mokymo kursai „Mobility Taster for Inclusion Organisations“ rusų kalba Ukrainoje pagrindinė nuotrauka

Ar žinojote, kad galite organizuoti tarptautinius jaunimo projektus mažiau galimybių turintiems jauniems žmonėms? Kviečiame atvykti į mokymo kursus ir sužinoti, kokias galimybes siūlo ES programos „Erasmus+“ jaunimo sritis. Mokymo kursai vyks 2018 m. balandžio 24–28 d. Odesoje, Ukrainoje. 

Pajuskite jaunimo mobilumo projektų skonį

Per 3 dienas susipažinsite su „Erasmus+“ jaunimo srities galimybėmis dirbti su mažiau galimybių turinčiais jaunais žmonėmis. Tarptautinė patirtis – jaunimo mainai ar Europos savanorių tarnyba – gali būti gyvenimą keičianti galimybė mažiau galimybių turintiems jauniems žmonėms, su kuriais dirbate (pvz., iš tautinių mažumų kilę jauni žmonės, specialiųjų poreikių turintis jaunimas, socialinių ar ekonominių sunkumų patiriantys jauni žmonės, diskriminuojamos grupės.

Šie mokymo kursai suteiks jums konkrečių pavyzdžių, kokias veiklas galima organizuoti, suves su kitomis organizacijomis, kurios dirba su socialinės įtraukties tema, supažindins su finansavimo galimybėmis ir nuosekliai paaiškins procesą.

Kam skirti mokymo kursai?

Šie mokymo kursai skirti naujokams, kurie dar nėra įgyvendinę „Erasmus+“ jaunimo srities projektų, kurie tiesiogiai dirba su mažiau galimybių turinčiais jaunais žmonėmis (pvz., socialiniai darbuotojai, jaunimo darbuotojai).

Šie mokymo kursai nėra skirti mokyklų mainams organizuoti.

Registruotis galite iki 2018 m. kovo 12 d. (imtinai). Daugiau informacijos ir registracijos formą rasite čia.

Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra į šiuos mokymo kursus siųs dalyvius. Informaciją apie dalyvių siuntimo tvarką rasite prisegtame dokumente.