2017-05-14

Mokymo kursai mokymo vadovams „Changes and challenges“ Čekijoje

Mokymo kursai mokymo vadovams „Changes and challenges“ Čekijoje pagrindinė nuotrauka

Tai 4,5 dienos mokymo kursai, skirti mokymo vadovams, kurie aktyviai veikia nacionaliniu lygiu. Jie sukurti taip, kad skatintų kritinį mąstymą ir gebėjimus dirbti su pilietinių ir politinių pokyčių ir iššūkių aspektais savo darbe.

Mokymo kursuose daug dėmesio bus skiriama naujai kompetencijai, kuri šiuo metu vadinama „Politinės dimensijos integravimas į mokymo vadovo darbą“. Nors ši sritis vis dar raidos procese, tačiau mokymo kursų dalyviai turės unikalią progą pritaikyti ją praktiškai.

Mokymo kursų uždaviniai:

  • nagrinėti pokyčius ir iššūkius darbe su jaunimu, kurie kyla vietiniu, nacionaliniu ir europiniu lygmeniu. Analizuoti egzistuojančius darbo su jaunimu iššūkius ir ką reiškia jaunimo darbuotojams, mokymo vadovams jų kasdienėje praktikoje,
  • vystyti mokymo vadovo įgūdžius ir žinias, kaip įveikti iššūkius pilietinėmis ir politinėmis temomis,
  • reflektuoti apie mokymo vadovo vaidmenį šia tema, apibrėžti ribas,
  • reflektuoti apie savo pačių pilietines ir politines kompetencijas, dalintis asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybėmis.

Mokymo kursai suteiks pavyzdžių, praktinių įrankių ir sukurs erdvę dalintis savo gerosiomis patirtimis. Tai padės geriau suprasti savo darbo kontekstą ir fasilituoti kylančius iššūkius.

Mokymo vadovų komandą sudaro Bára Rodi ir Nik Paddison.

Mokymo kursai vyks 2017 m. spalio 9–13 d. Prahoje, Čekijoje. Registracija vyksta čia iki 2017 m. birželio 18 d.

Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra į šiuos mokymo kursus siųs dalyvius. Informaciją apie dalyvių atranką, siuntimo tvarką ir kompensuojamas išlaidas rasite prisegtame dokumente.