2017-03-19

Mokymo kursai Portugalijoje apie mokymąsi iš savo klaidų „My Favourite Mistake“

Mokymo kursai Portugalijoje apie mokymąsi iš savo klaidų „My Favourite Mistake“ pagrindinė nuotrauka

Šie mokymo kursai skirti pozityviam mokymuisi iš klaidų darbe su jaunimu. Mokymo kursų tikslas − akcentuoti kitokį požiūrį į mokymąsi ir darbą su klaidomis, kaip galima palaikyti jaunus žmones, susiduriančius su klaidomis, pozityviu, konstruktyviu būdu. Mokymo kursuose bus naudojami skirtinti metodai ir technikos, daugiausiai teatro ir refleksijos technikos, padėsiančios sukurti atmosferą, kurioje daromos ir tyrinėjamos klaidos, apie jas reflektuojama.

Mokymo kursų metu bus dirbama taip:

1. Klaidų tyrinėjimas

Asmeniniu lygmeniu: patirti, kokie jausmai apima padarius klaidą, reflektuoti apie tai.

Kultūriniu lygmeniu: diskutuoti, kaip mūsų kultūra lemia, kaip mes jaučiamės ir atrodome darydami klaidas.

Sąsaja tarp klaidų ir mokymosi: prieiti vieningos nuomonės apie klaidų svarbą mokymosi procesui.

2. Patirti, kaip klaidos gali būti vertinamos teigiamai iš mokymosi perspektyvos: tyrinėti, koks pozityvus klaidų vaidmuo mokymosi procese; žaisti darant klaidas; mokytis, kaip galima keisti savo požiūrius, jausmus ir įsitikinimus apie klaidas.

3. Kaip galima palaikyti jaunus žmones, susiduriančius su klaidomis, pozityviu būdu. Tyrinėsite skirtingus būdus ir profesionalius požiūrius, kaip klaidas panaudoti mokymuisi.

4. Sujungti naują požiūrį su realybe, naudojant „Erasmus+“. Kaip panaudoti mokymąsi iš klaidų įvairiuose „Erasmus+“ veiksmuose? Kaip palaikyti jaunus žmones?

Tikslinė grupė: jaunimo darbuotojai, jaunimo lyderiai, mokytojai ir kiti profesionalai, dirbantys su jaunais žmonėmis, tie, kurie domisi nauju ir inovatyviu požiūriu į mokymąsi.

Tarptautiniai mokymo kursai vyks Ponta Delgrada mieste, Portugalijoje, 2017 m. gegužės 8−14 d. Registruotis galite iki 2017 m. balandžio 4 d. (imtinai). Daugiau informacijos ir registracijos formą rasite čia.

Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra į šiuos mokymo kursus siųs dalyvius. Informaciją apie dalyvių siuntimo tvarką rasite prisegtame dokumente puslapio kairėje.