2017-08-05

Mokymo kursai „WAKE UP, GREEN UP!“ Malagoje, Ispanijoje

Mokymo kursai „WAKE UP, GREEN UP!“ Malagoje, Ispanijoje pagrindinė nuotrauka

Šie mokymo kursai sieks gerinti jaunimo darbuotojų gebėjimą paskatinti ir palaikyti jaunimo aktyvų įsitraukimą ir domėjimąsi aplinkosaugos problemomis.

Aktyvūs jauni žmonės ir būsimieji sprendimų priėmėjai turi būti geriau informuoti apie globalias aplinkosaugos problemas ir panaudoti kūrybiškumą ir energiją, kad prisidėtų prie visuomenės keitimo.

Jaunimas atliks pagrindinį vaidmenį pereinant  prie save išlaikančios visuomenės, o jaunimo darbuotojai gali fasilituoti šį procesą. Taigi mokymo kursų organizatoriai nori paruošti jaunimo darbuotojus, jog šie gebėtų informuoti, įkvėpti, motyvuoti ir įtraukti jaunus žmones į aplinkosaugiškai aktyvaus pilietiškumo veiklas. 

Pagrindiniai mokymo kursų tikslai:

• Nagrinėti ryšį tarp darbo su jaunimu ir globalių aplinkosaugos problemų;

•Suteikti jaunimo darbuotojams įrankius bei išteklius jaunimo aktyviam dalyvavimui sprendžiant aplinkosaugines problemas skatinti;

• Patirti būdus, kurie galėtų būti naudojami skleidžiant žinią apie aplinkosaugos problemas tarp jaunuolių;

• Gerinti praktinius gebėjimus įkvėpti jaunų žmonių aktyvų pilietiškumą aplinkosaugos klausimais;

• Palaikyti dalyvius perkeliant gautą patirtį į savo realų gyvenimą.

 

Mokymo kursai skirti aplinkosauga besidomintiems, projekto pasiektais rezultatais pasidalinti norintiems jaunimo darbuotojams, grupių lyderiams, mokymo vadovams. Ankstesnė patirtis dirbant su aplinkosaugos temomis nėra būtina. 

Mokymo kursai vyks 2017 m. spalio 23–27 d. Mollinoje, Malagoje, Ispanijoje. Registracija vyksta čia iki 2017 m. rugsėjo 14 d.

Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra į šiuos mokymo kursus siųs dalyvius. Informaciją apie dalyvių atranką, siuntimo tvarką ir kompensuojamas išlaidas rasite prisegtame dokumente.