2018-08-07

Parenkite straipsnį apie savo projektą! Dalijamės tekstų kūrimo principais

Parenkite straipsnį apie savo projektą! Dalijamės tekstų kūrimo principais pagrindinė nuotrauka

Švietimo mainų paramos fondas gali prisidėti prie „Erasmus+“ projektų viešinimo! Skelbiame kokybiškus straipsnius apie mobilumo ar strateginių partnerysčių veiklas, finansuotas pagal programos „Erasmus+“ švietimo ir mokymo sritį.

Norime, kad „Erasmus+“ projektai būtų viešinami įdomiais, patraukliais tekstais, atskleidžiančiais, su kokiomis problemomis dirbama, kokį pokytį atneša jų įgyvendinimas. Taip pat siekiame, kad išvykę į tarptautinį mobilumą žmonės dalintųsi savo patirtimi, naujomis žiniomis, metodais.

Todėl sukūrėme atmintinę, kurioje sudėjome pagrindinius tekstų kūrimo principus. Jie skirti mokytojams, dėstytojams, andragogams, profesinio mokymo įstaigų mokytojams, projektų vadovams. Norime, kad viešinant programos „Erasmus+“ projektus būtų pasakojamos žmonių istorijos, projektų veiklomis sukurti pokyčiai, poveikis profesinėje srityje. Pateikiame tekstų kūrimo gaires, kurios padės parengti kokybišką tekstą, ir kviečiame jomis naudotis kuriant straipsnius apie „Erasmus+“ projektus.

Atmintinę rasite čia.