2017-10-25

Paskelbtas 2018 m. programos „Erasmus+“ vadovas ir kvietimas teikti paraiškas

Paskelbtas 2018 m. programos „Erasmus+“ vadovas ir kvietimas teikti paraiškas pagrindinė nuotrauka

Švietimo, mokymo, jaunimo ir sporto projektams numatytas 2,7 mlrd. eurų finansavimas – tai daugiau nei kada nors anksčiau.

Nuo šiandien organizacijos, norinčios 2018 m. gauti paramą pagal Europos Sąjungos švietimo, mokymo, jaunimo ir sporto programą „Erasmus+“, gali pradėti rengti paraiškas. Susipažinkite su programos „Erasmus+“ vadovu, kuriame pateikiama išsami informacija apie tai, kaip pateikti paraišką.

Šiais metais, palyginti su 2017 m., biudžetas padidintas 200 mln. eurų arba 8 %.

Svarbiausi pokyčiai nuo 2017 m.:

  • papildomos galimybės aukštųjų mokyklų studentams pagal programą „Erasmus +“ atlikti stažuotes, skirtas skaitmeniniams įgūdžiams įgyti,
  • iniciatyva „ErasmusPro“ pagal profesinio rengimo ir mokymo judumo projektus, skirta profesinio rengimo ir mokymo įstaigose besimokančių asmenų judumui ilguoju laikotarpiu skatinti,
  • naujos formos mokyklų mainų partnerystės pagal strateginių partnerysčių sistemą, kad būtų galima padėti mokykloms lengviau prisijunti prie bendradarbiavimo projektų.
  • į programos vadovą vėl įtrauktas veiksmas „Sektorių įgūdžių sąjungos“,
  • pakoreguotos daugumos veiksmų finansavimo taisyklės.

Kaip ir 2016 m. bei 2017 m., 2018 m. programos vadove itin daug dėmesio skiriama projektų, kuriais remiama socialinė įtrauktis (visų pirma pabėgėlių ir migrantų), taip pat vykdoma radikalizacijos prevencija, skatinimui.

Išsamią informaciją ir kvietimą teikti paraiškas rasite paspaudę šią nuorodą.