2019-08-06

Registruokite Europos profesinių gebėjimų savaitės renginius 2019 m.

Registruokite Europos profesinių gebėjimų savaitės renginius 2019 m. pagrindinė nuotrauka

Europos Komisija organizuoja Europos profesinių gebėjimų savaitę ir 2019 metais. Šiemet oficialus renginys vyks Helsinkyje 2019 m. spalio 14–18 d. Tačiau tai dar ne viskas! Šimtai šiai savaitei skirtų renginių ir veiklų vyks visoje Europoje nuo gegužės iki gruodžio mėnesio.  

Europos profesinių gebėjimų savaitė suteikia unikalią galimybę švietimo ir mokymo teikėjams, pilietinės visuomenės organizacijoms, valstybinėms institucijoms, verslo organizacijoms ir plačiajai visuomenei susiburti kartu ir švęsti protingą sprendimą rinktis profesinį mokymą, jo atnešamą meistriškumą, kokybiškus darbus ir padidėjusį įsidarbinamumą.

Šių metų tema – „Profesinis mokymas visiems – įgūdžiai visam gyvenimuiׅ“. Taip pat daug dėmesio bus skiriama suaugusiųjų mokymuisi ir įtraukčiai. Registruokite savo renginius – nuo Karjeros dienų iki seminarų ir dirbtuvių! Bus nuostabu, kai įsitrauksite į Europos profesinių gebėjimų savaitės renginius!

Primename, kad ši savaitė yra puikus būdas viešinti savo veiklą profesinio mokymo srityje, pritraukti daugiau žmonių į savo renginius.

Užregistruokite savo renginius čia: https://ec.europa.eu/social/vocational-skills-week/

5 žingsniai:

  1. Sugalvokite renginį.
  2. Užregistruokite renginį čia: https://ec.europa.eu/social/vocational-skills-week/.
  3. Sulaukite patvirtinimo laiško, gairių ir komunikacinių priemonių paketo.
  4. Suteikite savo renginiui Europos profesinių gebėjimų savaitės pavadinimą ir keiskitės patirtimi su kitų renginių organizatoriais socialiniuose tinkluose!

Daugiau informacijos: https://ec.europa.eu/social/vocational-skills-week/