2017-09-07

Susitikime festivalyje „Būtent“ rugsėjo 8–9 d. Birštone

Susitikime festivalyje „Būtent“ rugsėjo 8–9 d. Birštone pagrindinė nuotrauka

2017 m. rugsėjo 8–9 dienomis kviečiame susitikti diskusijų festivalyje „Būtent“. Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra kartu su Švietimo mainų paramos fondu bus įsikūrę palapinėje partnerių erdvėse.

Švietimo mainų paramos fondas kartu su Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra  pristatys programą „Besikeičianti Lietuva“ ir pakvies festivalio dalyvius diskutuoti šiandienos visuomenei aktualiomis temomis bei įkvėpti šalį pokyčiams. „Besikeičianti Lietuva“ – tai Lietuva be sienų, atvira pasauliui, aktyvi ir atsakinga tarptautinėje erdvėje.

Kviesime jus į susitikimus su iš užsienio grįžusiais lietuviais, kurie papasakos, ką reiškia vienerius metus savanoriauti užsienio valstybėje, ieškoti savęs, pažinti kitą kultūrą. „Erasmus+“ struktūrinio dialogo projektų vykdytojai dalinsis pavyzdžiais ir įkvėpimu, kaip jauni žmonės gali pradėti pokyčius savo rajone. Su Europos savanorių tarnyba dirbančios organizacijos dalinsis motyvais ir iššūkiais, dirbant su užsienio savanoriais, o užsieniečiai, savanoriškai veiklai pasirinkę Lietuvą, pasakos, kodėl pasirinko mūsų šalį ir kokia veikla užpildo jų kasdieną.

„Erasmus+“ programa pakvies studentus iš užsienio pasidalinti savo patirtimi ir motyvais kodėl pasirinko mūsų šalį; projektas „Epale“ inicijuos nuoširdžią diskusiją su pabėgėliais – juk pabėgėliai nėra statistika, bet tikri, pagalbos ieškantys žmonės; projektas „Euroguidance“ pakvies dalyvauti originaliame „Grįžtamojo ryšio“ žaidime, kuris dalyviams padės atsakyti į karjeros planavimo klausimus; „eTwinning“ programa pristatys eksperimentą ir iškels klausimą ar „sumanus mokytojas“, besinaudojantis šiuolaikinėmis technologijomis, gali pakeisti požiūrį į mokytojo profesiją.

Išsamią programą galite peržiūrėti prisegtuke.

Daugiau informacijos apie festivalį: www.diskusijufestivalis.lt