Lina Čeičytė, viena iš VšĮ Galimybių kūrėjai steigėjų, neseniai grįžo iš Čekijos, Rumunijos ir Lenkijos nacionalinių agentūrų Europos solidarumo korpusui ir Salto organizuotų trijų dienų trukmės mokymų  su jaunimu dirbančių įvairių Europoje veikiančių nevyriausybinių organizacijų atstovams Prahoje, Čekijoje. Lina gilino žinias apie efektyvų projektų valdymą, partnerių paiešką, savanorių pritraukimą, dalinosi įgyvendintų projektų patirtimi.  

„Su kolegomis turėjome galimybę pasidalinti patirtimi įgyvendinant Solidarumo projektus ir savanorystę per Europos solidarumo korpusą skatinančias iniciatyvas. Mokymų metu aptarėme pagrindinius iššūkius projektų rengimo ir įgyvendinimo metu – finansavimo, savanorių pritraukimo klausimus, kalbėjomės apie partnerių paiešką, diskutavome apie efektyvius projektų valdymo principus. Kartu ieškojome sprendimų, kaip įgyvendinamus projektus padaryti patrauklesnius, dar naudingesnius plačiajai visuomenei ir efektyvesnius“,- pasakoja Lina. 

Prahoje vykusių mokymų metu apsikeista kontaktais su dalyviais iš kitų ES ir partnerių šalių ir aptartos galimybės dalyvauti bendruose projektuose ateityje. Renginio dalyviams surengta ekskursija po Prahos senamiestį ir renginio dalyviai pakviesti sudalyvauti ekskursijoje Prahos meno galerijoje, kur pasakojama bohemijos laikotarpio istorija per meno instaliacijas. 

„Tokio pobūdžio renginyje dalyvavau jau antrą kartą – manau, kad tai neįkainojama patirtis, kuri pravers įgyvendinant įvairius projektus ateityje. Kiekvieną kartą dalyvaujant užmezgamos naujos pažintys ir galimos partnerystės“ – mintimis dalinasi Lina ir džiaugiasi, kad savanorių ir VšĮ Galimybių kūrėjai komandai jau pavyko įgyvendinti vieną Europos solidarumo korpuso projektą. 

Mokymus su jaunimu ir savanoriais dirbančių organizacijų atstovams organizavo Čekijos,  Rumunijos ir Lenkijos Europos solidarumo korpusui atstovaujančios nacionalinės agentūros ir Europos Solidarumo korpuso Salto centras, o juos finansavo Europos Komisija. Mokymuose dalyvavo atstovai iš Lenkijos, Rumunijos, Prancūzijos, Estijos, Čekijos, Kroatijos, Italijos, Austrijos, Liuksemburgo, Egipto, Slovėnijos, Slovakijos ir t.t.