ŠIUO METU TAIKOMAS TVARKAS GALITE RASTI ČIA.Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra (toliau – JTBA) supranta, kad dėl koronaviruso pandeminės situacijos organizacijos ir dalyviai, įgyvendinantys neformaliuoju ugdymu pagrįstas veiklas, remiamas pagal programą „Erasmus+“ (jaunimo sritį), susiduria su įvairiais klausimais dėl veiklos organizavimo bei išlaidų padengimo.

Atsižvelgiant į taikomus apribojimus dėl koronoviruso paplitimo ir vadovaujantis Europos Komisijos nurodymais bei JTBA direktorės įsakymais, 2020 m. birželio 11 d.  buvo patvirtintos atnaujintos veiklų organizavimo bei išlaidų finansavimo tvarkos koronaviruso pandemijos metu.

Atnaujintos tvarkos pateiktos teksto pabaigoje kaip prisegtukai.

Kaip ir nurodyta atnaujintose tvarkose, jos panaikina prieš tai buvusių tvarkų  galiojimą.

Naujosios tvarkos galioja laikotarpiu, kai yra taikomi oficialūs apribojimai veiklų organizavimui ir kelionėms dėl koronaviruso paplitimo. Oficialiais apribojimais laikomi Lietuvos Respublikos Vyriausybės paskelbti nutarimai ir rekomendacijos dėl veiklų organizavimo Lietuvoje, kelionių iš ir į Lietuvą. Oficialiais taip pat laikomi projekto partnerio šalies, atvykstančio dalyvio šalies Vyriausybės nutarimai ir rekomendacijos dėl veiklų neorganizavimo toje šalyje ar nekeliavimo iš ir į jų šalį.

JTBA apie tvarkų galiojimo pabaigą praneš šioje internetinėje svetainėje bei informuos projektų vykdytojus elektroniniu paštu.