European Academy of Youth Work  ieško dviejų tyrėjų, kurie parengtų studiją apie inovacijas darbe su jaunimu.

Besikeičiantys jaunų žmonių poreikiai ir interesai reikalauja dirbančių su jaunimu inovatyvaus požiūrio, priemonių, metodų, tačiau dabartinės žinios apie inovacijų darbo su jaunimu kontekste prasmę, vaidmenį ir įgyvendinimui įtaką darančius veiksnius vis dar yra palyginus ribotos.

Reaguodama į tai European Academy of Youth Work siekia, kad būtų parengtas tyrimas, kuris suteiks jau esamomis žiniomis pagrįstos ir įvairių šalių pavyzdžiais įrodytos, susistemintos informacijos apie tai, kaip skatinti inovatyvius sprendimus darbo su jaunimu ir jaunimo politikos srityse.

Kas lemia jaunimo darbuotojų motyvaciją, poreikį išbandyti naujus, kūrybiškus ir inovatyvius sprendimus? Kokias sąlygas turi turėti jaunimo darbuotojai ir jaunimo organizacijos, kad norėtų/galėtų įvesti naujovių? Kokie elementai trukdo inovacijų įgyvendinimui? Ieškoti atsakymų į šiuos ir panašius klausimus kviečiame tyrėjus, turinčius darbo su jaunimu Europos mastu ir/ar inovacijų vystymo darbo su jaunimu ar kitose srityse patirties.

Detalesnę informaciją apie tyrimą ir numatomus darbų terminus rasite ŠIAME KVIETIME.

Numatomas atlyginimas tyrėjui – 5000–6000 EUR už pirmą studijos dalį.

Aplikuoti galite iki birželio 30 d. ČIA.

 Visi aplikavę apie atrankos rezultatus bus informuoti iki liepos 6 d.

Kilus klausimams kreipkitės: Sonja.mitter@movit.si.