Visi besidomintys Erasmus+ programos centralizuoto finansavimo galimybėmis (paraiškos teikiamos Europos švietimo ir kultūros vykdomajai agentūrai Briuselyje) kviečiami dalyvauti informacinėse sesijose gruodžio 12 ir 15 dienomis.

Europos švietimo ir kultūros vykdomosios agentūros drauge su Europos Komisija organizuojami informaciniai renginiai bus transliuojami internetu ir prieinami visiems be išankstinės registracijos.

Gruodžio 12 d. Informacinė diena apie Gebėjimų stiprinimą Jaunimo srityje 2023

Gebėjimų stiprinimo projektai – tai tarptautinio bendradarbiavimo projektai, kurie remiasi jaunimo srityje veikančių organizacijų daugiašalėmis partnerystėmis programos šalyse ir trečiosiose šalyse. Šiais projektais siekiama skatinti tarptautinį bendradarbiavimą ir politinį dialogą apie jaunimą bei neformalųjį mokymąsi kaip tvaraus socio-ekonominio vystymosi, jaunimo organizacijų ir jaunų žmonių gerovės varomąją jėgą. Info dienoje daugiausia dėmesio bus skiriama klausimui, kaip parengti gerą paraišką.

Dalyvauti galėsite paspaudę šią nuorodą. Renginys vyks 11:00–13:00 Lietuvos laiku.

Programą ir daugiau informacijos rasite čia.  

Gruodžio 12 d. Informacinė diena apie iniciatyvą „Europos jaunimas kartu“ 2023 

„Europos jaunimas kartu“ projektais siekiama skatinti regionines partnerystes, kurios įgalintų jaunus žmones visoje Europoje kurti bendrus projektus, organizuoti mainus ir populiarinti mokymus. Taip siekiama stiprinti jaunimo organizacijų veiklų europinį aspektą, pavyzdžiui kaip ateityje gyventi tvariau remiantis Europos ekologiniu planu ir Naujojo europinio bauhauzo iniciatyva.

Dalyvauti galėsite paspaudę šią nuorodą  Renginys vyks 15:00–17:00 Lietuvos laiku.

Programą ir daugiau informacijos rasite čia.