Švietimo mainų paramos fondas ir Jaunimo reikalų agentūra kviečia į forumą  „Aš galiu keisti(s)“ Pabradėje, kuris vyks vasario 8 d. Renginys suburs su jaunais žmonėmis dirbančius specialistus bei įstaigų vadovus iš Vilniaus, Šalčininkų, Švenčionių, Visagino, Ignalinos, Trakų, Zarasų ir gretimų rajonų. Forume bus gilinamasi, kokiomis priemonėmis efektyviausia įgalinti jaunimą, aktyvinti regionų bendruomenes, dalijamasi geraisiais pavyzdžiais, kuriami bendri planai.

Renginys skirtas įvairių organizacijų, kurių veikloje dirbama su jaunimu, atstovams. Pavyzdžiui, ugdymo ir mokslo įstaigų, jaunimo centrų, bibliotekų, kultūros centrų, savivaldos institucijų, nevyriausybinių organizacijų, socialinės pagalbos srityje veikiančių ir kitų įstaigų darbuotojams.

Renginyje bus pristatomos Europos Sąjungos finansavimo galimybės pagal programas „Erasmus+“ ir „Europos solidarumo korpusas“, sėkmingų programomis finansuotų projektų pavydžiai, vyks diskusijos, galimybių mugė ir dirbtuvės. Renginio dalyviai turės progą megzti partnerystes, dalintis kontaktais.

Renginių ciklo  „Aš galiu keisti(s)“ tikslas – informuoti ir įgalinti jaunus specialistus naudotis tarptautinėmis ir nacionalinėmis jaunimo politikos ir švietimo priemonėmis, skatinti projektinę veiklą ir iniciatyvas bendruomenėse, stiprinti tinklaveiką ir bendradarbiavimą su vietos institucijomis.

Šis forumas vainikuos renginių ciklą, kurio pirmosios trys dalys buvo mokymų seminarai, subūrę 40 specialistų iš visos Lietuvos. Jie taip pat laukiami finaliniame forume.

Renginio trukmė: 5 val., pradžia 11:00 val.

Vieta: Pabradės miesto kultūros centras (Vilniaus g. 46, Pabradė, Švenčionių raj.)

Data: 2023 m. vasario 8 d.

Kaina: renginys nemokamas.

Registracija vyksta iki vasario 3 d. REGISTRACIJOS FORMA

Programa:

11:00Forumo pradžia
Švietimo mainų paramos fondo direktorės pavaduotojos Gražinos Kaklauskienės ir Jaunimo reikalų agentūros direktoriaus Jono Laniausko sveikinimas
11:15Panelinė diskusija: „Kaip inicijuoti pokyčius?“
12:15Sėkmės pavyzdžiai: kaip ES programų galimybes gali pasitelkti organizacija?
13:00Pietūs
14:00Idėjų dirbtuvės „Galimybių kavinė“: 
 ·       Kaip projektas padeda jungti bendruomenę ir įgyvendinti svajones? Dirbtuves veda Nerijus Miginis ir Marius Ulozas
·       Lytiškumo ugdymas – gidas, kuris padės nepaklysti. Dirbtuves veda Lina Januškevičiūtė
·  Atsparumo melagienoms ir kritinio mąstymo ugdymas. Dirbtuves veda Aidas Gedminas
15:00Tinklaveika ir kontaktų užmezgimas.
Interaktyvus susipažinimas, bendrų temų paieška, keitimasis kontaktais PITCH metodu
15:45Renginio apibendrinimas
16:00Pabaiga

Daugiau informacijos:

Švietimo mainų paramos fondo komunikacijos specialistė Vaiva Ružaitė, vaiva.ruzaite@smpf.lt, +370 6 587 7995