Dirbate su mažiau galimybių turinčiais jaunais žmonėmis? Kviečiame sužinoti, kaip, įgyvendindami tarptautinius „Erasmus+“ jaunimo srities projektus, galite kurti socialinę įtrauktį.

Per kelias dienas sužinosite, kokias galimybes programos galite atverti neįgaliam jaunimui, su kuriuo bendradarbiaujate: pavyzdžiui, įvairių mažumų grupių atstovams, turintiems specialiųjų poreikių, socialinius ar ekonominius sunkumus patiriantiems jaunuoliams, diskriminuojamoms grupėms ir kt. Išgirsite pavyzdžius, ką galite nuveikti pasinaudodami programomis, koks finansavimas yra skirtas specialiai jaunimo integraciniams projektams ir kaip, žingsnis po žingsnio, sukurti projektą.

Mokymai vyks rusų kalba. Kursai skirti asmenims, tiesiogiai dirbantiems su negalią turinčiu jaunimu, niekada anksčiau neorganizavusiems tarptautinio jaunimo projekto savo tikslinei grupei.

Mokymo kursai vyks 2020 m. rugsėjo 22–26 d. Ukrainoje. Registruotis galite iki birželio 28 d. ČIA.

Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra į šiuos mokymo kursus siųs dalyvius. Informaciją apie dalyvių siuntimo tvarką rasite prisegtame dokumente.