Prisijunkite prie internetinio seminaro apie ES remiamų jaunimo srities projektų viešinimą. Renginio pradžia: gegužės 25 d. 13.30. Jame iš strateginės komunikacijos eksperto, lyderiaujančios komunikacijos agentūros „Publicum“ projektų direktoriaus Tado Valančiaus išgirsite, kaip efektyviai vykdyti projekto veiklų ir rezultatų sklaidą. Sužinosite, kokias taisykles „Erasmus+“ ir „Europos solidarumo korpuso“ projektų vykdytojams taiko Europos Komisija 2021-2027 m., o sėkmingai savo projektų sklaidą įgyvendinusių organizacijų atstovai papasakos, kaip jų kuruojamiems jaunuoliams pavyko pasiekti matomumo žiniasklaidoje, socialiniuose tinkluose ir kituose kanaluose.  

Jūsų projektas yra svarbus ir vertas, kad apie jį sužinotų. Sužinokite, kam, kaip, kur ir kada papasakoti savo projekto istoriją, kad ji pasklistų kuo plačiau, kad padarytų poveikį.

Renginyje laukiami „Erasmus+“ jaunimo srities ir „Europos solidarumo korpuso“ dotacijas gavę projektų organizatoriai ir tie, kurie dar tik ketina teikti paraiškas savo idėjoms finansuoti.

Registruokitės į seminarą, išgirskite naudingos informacijos, klauskite ir gaukite atsakymus iš profesionalų lūpų.

Vebinaro programa:

13:30 – 13:40 – Renginio atidarymas

13:40 – 14:20Kaip efektyviai viešinti savo projektą ir jo rezultatus? Tadas Valančius – strateginės komunikacijos ekspertas, lyderiaujančios komunikacijos agentūros „Publicum“ projektų direktorius

14:20 – 14:30ES finansuojamų „Erasmus+“ ir „Europos solidarumo korpuso“ projektų viešinimo taisyklės. Zita Šlepetienė – Jaunimo reikalų agentūros Komunikacijos specialistė

14:30 – 15.15Sėkmingų „Erasmus+“ jaunimo srities ir ‚Europos solidarumo korpuso‘ projektų komunikacijos veiklų pavyzdžiai:

  • Raimonda Bogužaitė – asociacijos „Jaunimas YRA“ prezidentė
  • Vladas Polevičius – Visuomenės ir verslo plėtros instituto direktorius
  • Kristina Raščiuvienė – Panevėžio „Šviesos“ ugdymo centro Neformaliojo ugdymo skyriaus vedėja

15.15 – 15.20 – Pabaiga

REGISTRACIJA ČIA

Užsiregistravę gausite prisijungimo prie renginio nuorodą. Prašome registruotis iki gegužės 23 d. (prasidėjus renginiui, registracija ir nuorodos į renginį gavimas negalimas)

Viešindami projektą jūs didinate savo organizacijos matomumą ir atpažįstamumą. Taip išauga galimybės išplėsti įgyvendinamą projektą, užmegzti naujas partnerystes ateities veikloms. Taip pat sulaukti įvertinimo už atliktą darbą, įgyti tam tikrą statusą veiklos srityje ir pan. Jei projekto metu buvo sukurtas materialus rezultatas – pavyzdžiui, metodas, tyrimas, leidinys ar pan. – viešinimas yra būtinas siekiant to rezultato taikymo praktikoje.

Taip pat pasakodami savo istoriją jūs prisidedate prie to, kad jaunimas ir su juo dirbantys asmenys, sužino, kokias galimybes jų veiklai teikia ES. Tai padeda pritraukti daugiau asmenų ir organizacijų naudotis programomis, daugėjant norinčiųjų naudotis jų teikiamomis galimybėmis, programa plečiama ir tobulinama – taip atsiranda naujos galimybės tiek pavieniams asmenims, tiek organizacijoms.