2023 m. kovo 7 d. Ukrainos jaunimo ir sporto ministerija kartu su Nacionaliniu „Erasmus+“ biuru Ukrainoje, glaudžiai bendradarbiaudama su Europos švietimo ir kultūros vykdomosios agentūros (Briuselis) Švietimo ir kultūros generaliniu direktoratu, Europos Sąjungos delegacija Ukrainoje, Ukrainos nacionaliniu olimpiniu komitetu ir Ukrainos sporto komitetu, kviečia potencialius partnerius ir paramos gavėjus iš „Erasmus+“ programos šalių ir Ukrainos organizacijų užmegzti ir sustiprinti bendradarbiavimą sporto srityje, prisijungiant prie tarptautinio kontaktinio internetinio seminaro: „Parama Ukrainos sportui“.

Pagrindinis seminaro tikslas – padėti Ukrainos organizacijoms surasti ES partnerius, rasti bendradarbiavimo galimybių ir kartu teikti paraiškas naujiems kvietimams. Internetinį seminarą sudaro bendra sesija apie galimybes, teminės darbo grupės ir greitųjų kontaktų užmezgimo sesijos, siekiant užmegzti naujus ryšius tolesniems bendriems projektams pagal ES programą „Erasmus+“.

Seminaras vyks 2023 m. kovo 7 d. 15:00 val. per „Zoom“ platformą.

Tikslinė auditorija: sporto srityje dirbančios organizacijos, universitetai, jaunimo ir kitos organizacijos.

Renginys vyks anglų kalba.

Į renginį būtina registracija, kuri vyksta iki 2023 m. kovo 6 d. 15 val.

Registracijos formą, daugiau informacijos ir renginio programą rasite čia: https://erasmusplus.org.ua/en/news/international-contact-webinar-supporting-ukrainian-sport-07-03-2023-online/