Paradoksas, bet atrodo, kad karantinui ruošėmės iš anksto. Šešių šalių projekto tema – XXI amžiaus mokyklos (angl. „21st century schools”). Jo pagrindinė idėja ir buvo išbandyti pamokas kitaip. Taigi jei prieš metus pamoka atvirkščiai (angl. „flipped classroom“), mokymasis ir atsiskaitymas naudojant programėles „Kahoot“, „Quizlet“, „eTest“ atrodė kiek keistai, jei susitikimai „Zoom“ aplinkoje buvo daugiausiai šešių šalių koordinatorių, jei pažintis su „Web 2.0“ įrankiais atrodė novatoriška, tai paskutinius dvejus mėnesius – tai tik įtvirtinimas to, ką darėm eviso projekto metu, tik daug intensyviau.

Naujiena tik tokia, kad nebebandome atskirti savo projekto nuo kitų. Jei mokykla (šiuo atveju ne mūsų, o kitų šalių) dalyvauja ne viename projekte, o keliuose, tai veiklas sujungiame. Tokiu būdu „Zoom“ aplinkoje susitinkam nebe šešiese, o virš trisdešimt. Tai atvėrė galimybę dalyvauti paskaitoje „Don’t Change the Climate, Change the System“, kurią vedė Dr. Valeriona Ruiz Hernandez and Dr. Manuelis Silva Perezas iš Sevilijos universiteto.

Jungtinis video, skirtas raginimui karantino metu likti namuose, apėmė vos ne visą Europą. Pirmoji šiame video – mūsų Kamilė.

Dabar visi esame laukimo stadijoje. Balandžio mėnesį turėjęs vykti paskutinis vizitas į Turkiją atidėtas iki rugsėjo. Mūsų projekto komanda stipri, todėl tikimės, kad jei ne rugsėjį, tai bent šiais metais (2020 m.) sugebėsime šį projektą įvykdyti.