Šiuo pokyčių ir neapibrėžtumo laiku keičiasi mūsų laiko suvokimas, prioritetai ir veiklos, kam skiriame savo dėmesį. Nepastebimai visi pradėjome organizuoti susitikimus videokonferencijų būdu, naudotis edukacinėmis mobiliosiomis programėlėmis – visas pasaulis skaitmenizavosi, taip pat ir „Erasmus+“ veiklos, kurias vykdote.

Neabejojame, kad projektai tęsiami pačiais kūrybiškiausiais būdais. Mums rūpi, įdomu ir norime žinoti, kokius atrandate neišbandytus skaitmeninius įrankius, kaip sekasi diskutuoti su kolegomis virtualiai, gal projektai įgyvendinami dar kūrybiškiau ir įdomiau. 

Dėl to pradedame iniciatyvą „Aš stiprus su „Erasmus+“, kuria kviečiame pasidalinti savo atradimais – galbūt turite įkvepiančių istorijų ar patarimų, kas jums padėjo susidoroti su neužtikrintumu pandemijos akivaizdoje? O gal atradote naujų būdų, kaip dirbti su mokiniais ar studentais? Papasakokite mums, kaip jums sekasi užtikrinti, kad projektai tęstųsi, kaip įtraukiate dalyvius į numatytas veiklas, kokių sprendimų prireikė, kad veiklos vyktų, kokių naujų formų jos įgavo? Ar patyrėte sunkumų? Kaip su jais susidorojote? Kokiais naujais IT įrankiais pradėjote naudotis? Kuo jie praturtino jūsų kasdienybę? Kokius naujus dalykus atradote apie projektų vykdymą? Partnerystę?

Lauksime jūsų pasidalijimų el. paštu erasmus.istorijos@smpf.lt iki 2020 m. birželio 3 d. imtinai – mums įdomu viskas: jūsų įspūdžiai, sprendimai, metodai, jausmai, nuotraukos.

Ačiū jums, kad nesustojate ir esate programos „Erasmus+“ dalis!