Projektinė veikla Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijoje nenutrūko ir karantino laikotarpiu. Nors negalėjome priimti partnerių pagal „Erasmus+“ projektą „Echoset“ gegužės mėnesį, aktyviai bendraujame internetu.

Balandžio mėnesį vyko mokytojų vaizdo konferencija, kurios metu pasidalinome patirtimi, dirbant nuotoliniu būdu, apsvarstėme galimybes tęsti projektinę veiklą. Sutarėme pabaigti Patarlių knygą. Taip pat suplanavome, kaip kursime stalo žaidimą apie partnerių šalių istoriją, tradicijas, kultūrą.

Gegužės 5 dieną, minėdami Europos dieną, pristatėme nuotraukų koliažą „Lieku namie“. Visų šalių mokiniai parodė, ką jie veikia karantino metu. Užrašai įvairiomis kalbomis skelbė, kad visi lieka namie. Taip pat Europos dienai buvo sukurtas video apie tai, ką mums reiškia buvimas Europoje.

Gegužės 26 d. gimnazijos mokinės dalyvavo tiesioginėje vaizdo konferencijoje „Ko mus išmokė karantinas? Patirtys, ateities planai“ su partneriais iš Vokietijos.

Viliamės, kad, karantinui pasibaigus, vėl galėsime gyvai bendrauti ir toliau vykdyti numatytas veiklas. Džiaugiamės visais projekto partneriais, kurie išliko sveiki ir stiprūs su „Erasmus+“.