Švietimo mainų paramos fondas sveikina Vilniaus automechanikos ir verslo mokyklos kolektyvą bei moksleivius jų profesijos mokytojui Vitalij Kabelis laimėjus Geriausio profesinio mokymo mokytojo kategorijoje Europos profesinių gebėjimų savaitės Meistriškumo apdovanojimuose.

Didžiuojamės, kad ši profesinė mokykla yra programos „Erasmus+“ dalyvė, jau daugelį metų įkvepia mokinius siekti meistriškumo, dalijasi įdirbiu šioje srityje ir sulaukia įvertinimo.

Šiuose Europos Komisijos paskelbtuose apdovanojimuose buvo renkamas geriausias profesinio mokymo mokytojas. Vienas iš nominantų Geriausio profesinio mokymo mokytojo kategorijoje – lietuvis Vitalij Kabelis, Vilniaus automechanikos ir verslo mokyklos mokytojas. Jis pateko į konkurso baigiamąjį etapą, kuriame renkamasi tik iš dviejų mokytojų finalininkų visoje Europoje, ir tapo jo nugalėtoju.

V. Kabelis yra profesinio mokymo mokytojas ekspertas, jau daugelį metų įkvepiantis savo mokinius siekti meistriškumo automobilių elektrinių valdymo sistemų konstravimo, diagnostikos ir remonto srityse. Taip pat jis yra „EuroSkills“ tarptautinių mechanikų varžybų teisėjas ir treneris, kuria e. mokymosi priemones ir seminarus Lietuvos ir Europos profesijos mokytojams, studentams ir darbuotojams.