Švietimo mainų paramos fondas (toliau – Fondas) kviečia bendrojo ugdymo sektoriaus mokyklų mainų partnerysčių projektų organizacijų atstovus, ketinančius iki 2020 m. kovo 24 d. teikti paraiškas, dalyvauti konsultacijų dienoje 2020 m. vasario 19 d.

Konsultacijų diena bus organizuojama klausimų – atsakymų principu, todėl dalyviai turės galimybę individualiai ir grupėje konsultuotis su projektų koordinatoriais aktualiomis temomis ir tarpusavyje pasidalinti gerąja patirtimi. Renginio metu pristatysime 2020 m. kvietimo paraiškos formą, aptarsime ir atsakyme į registracijos metu pateiktus klausimus. Projektų koordinatoriai atsakys į konkrečius klausimus dėl KA229 sektoriaus  mokyklų mainų partnerysčių paraiškų pildymo ir pateikimo.

Iki konsultacijų dienos kviečiame susipažinti su programos „Erasmus+“ vadovu ir kitais aktualiais programos dokumentais:

Taip pat iki konsultacijos dienos kviečiame:

  • išsiaiškinti projekto poreikį, identifikuoti problemą, temą;
  • susirasti tinkamus partnerius;
  • suformuluoti projekto tikslą ir uždavinius;
  • susiplanuoti veiklas, atitinkančias tikslą ir uždavinius;
  • pasitikrinti, ar ir kaip projekto tikslas atitinka „Erasmus+“ KA2 bendrojo ugdymo sektoriaus prioritetus;
  • Susipažinti su paraiškos forma.

Konsultacijų diena vyks Fondo I a. didžiojoje salėje, adresu Rožių al. 2, Vilnius. Kviečiame registruotis tik į vieną darbo grupę ir atvykti tik į tą grupę, kurią nurodysite. Registracija pateikta apačioje.

Registracija vyks iki 2020 m. vasario 17 d. įskaitytinai. Dėl riboto dalyvių skaičiaus organizatoriai pasilieka teisę registraciją baigti anksčiau. Atkreipiame dėmesį, kad klausimus užduoti bus galima konsultacijos dienos metu, tačiau labai prašome registruojantis iš anksto suformuluoti Jums rūpimus pagrindinius klausimus, kad pagal juos renginio organizatoriai galėtų geriau pasiruošti konsultacijų dienai. 

Dalyvavimas konsultacijų dienoje nemokamas. Fondas nefinansuoja dalyvių kelionės į/iš renginius išlaidų. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad automobilių parkavimas teritorijoje, esančioje aplink Fondą, yra mokamas.

Kilus klausimų kreipkitės el. p. ComeniusKA2@smpf.lt.  

SektoriusDataLaikasNuoroda registracijai
Bendrojo ugdymo2020 m. vasario 19 d.I grupė: nuo 10 iki 12 val.II grupė: nuo 14 iki 16 val.
Registruotis čia.