Visi besidomintys programos „Erasmus+“ centralizuoto finansavimo galimybėmis (paraiškos teikiamos Europos švietimo ir kultūros vykdomajai agentūrai Briuselyje) kviečiami dalyvauti informacinėje sesijoje 2023 m. sausio 19 d.

Europos švietimo ir kultūros vykdomoji agentūra drauge su Europos Komisija organizuoja virtualią informacinę sesiją apie „Erasmus+“ centralizuotą veiklą – Bendradarbiavimo partnerystes švietimo, mokymo ir jaunimo srityje, kai paraišką teikia Europos NVO.

Informacinė sesija 2023 m. sausio 19 d. 15 val. (Lietuvos laiku) bus transliuojama internetu ir prieinama visiems be išankstinės registracijos.

Renginio tikslas – būsimiems paraiškų teikėjams suteikti informacijos apie paraiškų teikimo procesą, politinius prioritetus ir kvietimo teikti paraiškas šiai veiklai reikalavimus. Daugiau informacijos apie šią veiklą galite rasti „Erasmus+“ programos vadove skiltyje „Bendradarbiavimo partnerystės“.

Detaliau susipažinti su kvietimu švietimo ir mokymo srityje galite čia: ERASMUS-EDU-2023-PCOOP-ENGO

Daugiau informacijos, renginio programą ir transliacijos nuorodą rasite čia: https://www.eacea.ec.europa.eu/news-events/events/online-info-session-erasmus-partnerships-cooperation-cooperation-partnerships-field-education-2023-01-19_en