Jungtinių Amerikos Valstijų ambasada skelbia konkursą 16–18 metų moksleiviams dalyvauti Benjamino Franklino vasaros stovykloje JAV. „Tai intensyvi trumpalaikė mainų programa, kurios tikslas – puoselėti jaunų europiečių ir amerikiečių santykius, siekiant užmegzti tvirtus ryšius ir suvokti bendras vertybes.

Keturias savaites truksiančioje stovykloje bus aptariami tokie JAV užsienio politikos prioritetai kaip jaunimo dalyvavimas, demokratijos ir pilietinės visuomenės vystymasis bei ekonominė gerovė. Stovykla vyks 2023 m. birželio 24-liepos 22 d. Purdue universitete Vakarų Lafajete, Indianos valstijoje.

Programą sudarys paskaitos, seminarų diskusijos ir pristatymai, taip pat įvairūs praktiniai, dėstytojų ir mentorių vedami seminarai. Dalykus ir užsiėmimus auditorijose papildys visuomeninės paslaugos, įvairių vietų lankymas, socialinė ir kultūrinė programa bei viešnagė amerikiečių šeimose, kad mainų metu dalyviai giliau pažintų JAV visuomenę.

Paraiškos priimamos iki 2023 m. vasario 20 d.  

Stovyklos aprašymą, reikalavimus kandidatams ir paraiškos formą galite rasti https://lt.usembassy.gov/benjamin-franklin-transatlantic-fellowship-2023-apply-now/