Turite idėją švietimo projektui? Stinga žinių ar drąsos, kaip ją paversti realybe? Nepraleiskite progos registruotis ir dalyvauti mokymuose! Kviečiame prisijungti prie programos „Erasmus+“ žalio, netikėtumų pilno pasaulio ir paversti savo idėją tarptautiniu švietimui skirtu projektu!

Atsinaujinusi programa „Erasmus+“ yra itin atvira ir lanksti mažai patirties projektų valdyme turintiems bei visiškiems naujokams, dirbantiems ikimokyklinio, bendrojo ugdymo, profesinio mokymo ar suaugusiųjų švietimo srityse. Šiais projektais kuriamas ilgalaikis skirtingiems sektoriams priklausančių organizacijų bendradarbiavimas, siekiant inovacijų švietimo srityje.

Kad pirmuosius žingsnius nuo idėjos iki projekto žengtumėte tvirčiau – kviečiame jus į praktinius mokymus naujiems programos „Erasmus+“ mažos apimties partnerysčių projektų paraiškų teikėjams.

Dar liko vietų renginyje Panevėžyje 2022 m. rugpjūčio 30 d. Registruokitės nurodydami savo vardą, pavardę, turimą patirtį su programos „Erasmus+“ projektais el. paštu ingrida.meiziene@smpf.lt