Švietimo, garso ir vaizdo bei kultūros vykdomoji agentūra (EACEA) skyrė finansavimą „Erasmus Mundus“ jungtinių magistro studijų projektui, kurio koordinatorius – Mykolo Romerio universitetas. Projektą „Europos jungtinis socialinio darbo su vaikais ir jaunimu magistras“ nuo 2021 m. įgyvendinsiantis universitetas yra pirmoji aukštojo mokslo institucija Lietuvoje, gavusi finansavimą „Erasmus Mundus“ jungtinėms magistrantūros studijoms organizuoti. Kiti projekto tarpatutiniai partneriai – „Rigas Stradina universitate“ (Latvija), „ISCTE – Instituto Universitário de Lisboa“ (Portugalija) ir „Katolicka Univerzita v Ruzomberku“ (Slovakija). Bendras projekto biudžetas – 2 434 000 eurų.

Programa „Erasmus Mundus“ finansuoja aukšto lygio jungtines magistrantūros studijų programas, kurias įgyvendina tarptautinis įvairių šalių mokslo ir studijų institucijų konsorciumas. Mykolo Romerio universitetas yra pirmoji aukštojo mokslo institucija Lietuvoje tapusi programos „Erasmus Mundus“ jungtinių magistrantūros studijų organizatore.

„Tai yra didžiulis laimėjimas mūsų komandai, Mykolo Romerio universitetui ir Lietuvai, taip pat socialinio darbo profesijai. Mes visi labai džiaugiamės šiuo laimėjimu ir jau pradėjome ruoštis veiklų įgyvendinimui. Laukia intensyvus ir pilnas iššūkių darbas“,  – džiaugėsi projekto koordinatorė Lietuvoje R. Bardauskienė.

Finansuotos studijų programos tikslas – ugdyti magistrus, turinčius aukštą asmeninę ir profesinę socialinio darbo kompetenciją, gebančius dirbti tarptautiniu ir tarpkultūriniu lygmeniu su vaikais ir jaunimu, atlikti lyginamuosius tyrimus, analizuojant vaikų ir jaunimo socialines problemas.

Programos trukmė – 2 metai (120 ECTS). Kiekvieną semestrą studentai studijuos skirtinguose konsorciumo universitetuose.

Daugiau skaitykite Mykolo Romerio universiteto išplatintame pranešime žiniasklaidai: http://bit.ly/MRUEMundus