Europos Komisijos įdiegta nauja suaugusiųjų švietėjų bendruomenei skirta EPALE interneto svetainė sutelks tūkstančius žmonių, dirbančių suaugusiųjų švietimo srityje. 

Svetainėje suteikta galimybė sužinoti aktualiausias suaugusiųjų švietimo naujienas, gauti informaciją apie renginius, bendrauti su kolegomis iš visos Europos. 

Renginių kalendorius specialistams padės sužinoti apie rengiamas konferencijas ir mokymus. Interneto platformos lankytojai informacijos apie renginius gali ieškoti ir pagal temą, datą ar vietą. 

Žinių skyriuje skelbiama naujausia informacija apie gerąją suaugusiųjų švietimo patirtį, politikos naujoves ir suaugusiųjų švietimo specialistų finansavimo galimybes.

Nuo šiol EPALE naujienlaiškį užsiprenumeravę svetainės lankytojai naujienas apie suaugusiųjų mokymąsi galės gauti tiesiai į elektroninio pašto dėžutę ir bendrauti EPALE socialinėje erdvėje. EPALE bendruomenė aktyviai bendradarbiauja su visos Europos specialistais socialiuose „Facebook“, „LinkedIn“ ir „Twitter“ tinkluose.

Per ateinančias kelias savaites bus parengtos svetainės versijos visomis dvidešimt keturiomis Europos Sąjungos kalbomis. Numatoma paskelbti ir suaugusiųjų švietimo terminų žodynėlį. 

Artimiausiu metu pradės veikti partnerių paieškos funkcija ir forumai, kuriuose EPALE lankytojai galės susisiekti ir dalytis patirtimi su visos Europos kolegomis.

Per kelis ateinančius mėnesius naujų ypatybių svetainėje atsiras ir daugiau: vartotojų profilių, apklausų, informacijos centras lankytojams, kur šie galės susipažinti su naujausia medžiaga apie suaugusiųjų mokymąsi. 

Jeigu Jūs esate suaugusiųjų švietėjas – naujausios Europos naujienos Jums – EPALE interneto svetainėje! 

Kviečiame užsiprenumeruoti EPALE naujienlaiškį https://ec.europa.eu/epale/

EPALE – naujoji Europos Komisijos finansuojama iniciatyva. Ši interneto platforma yra naujausia priemonė, padedanti įgyvendinti ilgalaikį Europos Sąjungos įsipareigojimą skatinti aukštos kokybės suaugusiųjų mokymąsi Europoje. Svetainė skirta mokytojams, dėstytojams, savanoriams, taip pat prie suaugusiųjų mokymosi prisidedantiems politikos rengėjams, mokslininkams, akademikams.

Kuriant svetainę EPALE, vadovauja Europos Komisija, o kūrimo darbus administruoja Švietimo, garso ir vaizdo bei kultūros vykdomoji agentūra.