Ar organizavote arba šiuo metu organizuojate profesinio mokymo veiklą? Užregistruokite savo renginius ar veiklas Europos profesinių gebėjimų savaitės interneto svetainėje ir papasakokite apie jas kitiems! Drauge su renginio registracija gausite viešinimui skirtos medžiagos ir įrankių, su kuriais galėsite skleisti žinią apie renginį ir vykdomas veiklas.

Renginio organizavimas – tai puikus būdas supažindinti visuomenę su savo veikla profesinio mokymo srityje. Šiemet rekomenduojama organizuoti virtualias veiklas – internetinius seminarus, skaitmenines kampanijas, virtualias spaudos konferencijas ar studijų muges, „Facebook“ ar „Instagram“ transliacijas, ar kitokius virtualius susitikimus.

Išsamią informaciją, kaip užregistruoti savo renginį, rasite čia: https://ec.europa.eu/social/vocational-skills-week/partners_en, renginį užregistruoti galite čia: https://ec.europa.eu/eusurvey/runner/EuropeanVocationalSkillsWeek2020.

Čia rasite komunikacines priemones, sukurtas šiuometinei kampanijai, kurias galite redaguoti ir pritaikyti savo renginio viešinimui. 

Būkite įkvėpimas kitiems – pasidalinkite savo istorija

Profesinis mokymas gali vykti skirtingais būdais ir vykti įvairiose srityse. Jis padengia platų įgūdžių spektrą: nuo drabužių dizaino iki mobiliųjų programėlių vystymo. Jis suteikia galimybę paversti kūrybinius gebėjimus ar hobius paversti verslu. Susipažinkite su asmeninėmis istorijomis iš visos Europos ir pasidalinkite savo istorija čia!

Balsuokite už savo favoritus Meistriškumo apdovanojimuose

Šie apdovanojimai suteikia profesinėms mokykloms galimybę dalintis savo vizija apie profesinį mokymą ir savo įdirbiu šioje srityje.

Jau atviras internetinis balsavimas! Balsuokite čia https://ec.europa.eu/eusurvey/runner/VETExcellenceAwards2020 už tuos, kuriuos palaikote atskirose kategorijose! Balsavimas vyksta iki 2020 m. lapkričio 10 d. Nugalėtojai bus paskelbti 2020 m. lapkričio 13 d. per Europos profesinių gebėjimų savaitės uždarymo ceremoniją.

Europos Komisija stiprindama informavimą apie kokybiško profesinio mokymo potencialą ir naudą, taip pat besimokančiųjų mobilumą, 2016 m. sukūrė iniciatyvą – Europos profesinių įgūdžių savaitę. Europos profesinių  įgūdžių savaitė yra kasmetinis renginys, kurio metu vietos, regioninės ar nacionalinės organizacijos demonstruoja geriausią, ką turi profesinio mokymo sektorius – įdomius, profesinį mokinių meistriškumą atskleidžiančius renginius, konkursus, projektus.