Šiais metais programa „Erasmus+“  švenčia 35 metų jubiliejų. Ji prasidėjo kaip aukštųjų mokyklų studentų mainų iniciatyva, tačiau per visus šiuos metus išsiplėtė ir atvėrė daugiau galimybių visiems švietimo sistemos dalyviams. „Erasmus+“ yra populiariausia Europos Sąjungos žinių ir patirčių mobilumo programa, Lietuvoje veikianti jau nuo 1998-ųjų, kurios galimybėmis per pastaruosius 7 metus pasinaudojo beveik 100 tūkstančių piliečių! Jomis gali pasinaudoti visi – nuo darželinuko iki senjoro – per tarptautinius mainus, praktikas, savanorystę, jaunimo ar suaugusiųjų švietimo projektų įgyvendinimą.

Rugsėjo 10 d. kviečiame švęsti „Erasmus+“ 35-metį drauge Vilniaus centre dalyvaujant šventinėje eisenoje, lydimoje VU pučiamųjų orkestro „Oktava“, ir klausantis patirčių pasidalinimų bei lietuviškų muzikos grupių koncertų Rotušės aikštėje!

Šventinės dienos programa:

14.00 Eisenos dalyviai renkasi prie paminklo Karaliui Mindaugui (Arsenalo g.)

15.00 Daroma bendra nuotrauka iš drono

15.00 Eisenos pradžia (maršrutas: T. Vrublevskio g. Tilto g. Ž. Liauksmino Šv. Jurgio g. Gedimino pr. – Šventaragio g. – Pilies g. – Didžioji g.) Eisenoje gros Vilniaus universiteto pučiamųjų orkestras „Oktava“

16.00 Renginio pradžia Rotušės aikštėje

16.00–19.00 Koncertas, programos dalyvių patirčių pasidalinimai ir šventinės veiklos (palapinių miestelis) Rotušės aikštėje

Renginyje skambės lietuviškų muzikos grupių koncertai:

  • „Bjelle“;
  • „Baltos varnos“;
  • „Migluma“;
  • „Kedrostuburas“;
  • Giedrė Kilčiauskienė.

Savo institucijos komandą į eiseną galite registruoti iki rugsėjo 7 d. čia: https://forms.gle/CfvkHgXXte5zUuiGA

SVARBU: atvykdami į eiseną nepamirškite savo institucijos atributikos: vėliavų, marškinėlių ar kitokių aprangos detalių. Jeigu atributikos neturite, kviečiame pasitelkti savo kūrybiškumą ir pasigaminti plakatus ar ryškius užrašus su institucijos pavadinimu patiems. 

Renginys nemokamas ir atviras visiems. Pasižymėk, jei būsi: https://fb.me/e/28T5Gqww7

Susitikime eisenoje ir drauge atšvęskime programos „Erasmus+“ 35-metį!