Švietimo mainų paramos fondas, administruojantis „Erasmus+“ švietimo ir mokymo sritį, atnaujina informaciją, aktualią organizacijoms, įgyvendinančioms „Erasmus+“ švietimo ir mokymo srities projektus COVID-19 pandemijos metu.

Tiek Lietuvoje, tiek kitose valstybėse situacijai kintant dideliu greičiu, rekomenduojama daugiau dėmesio skirti maksimaliam projekto dalyvių saugumui užtikrinti. Atsižvelgiant į konkrečią projekto šalyse partnerėse esančią epidemiologinę situaciją, institucijos vadovas turėtų įvertinti ir priimti sprendimą, ar saugu veiklas vykdyti šiuo metu, ar verčiau jas atidėti.

Europos Sąjungos šalių informaciją galite pasitikrinti Europos Komisijos sukurtame interaktyviame žemėlapyje (rekomenduojame atsidaryti per „Chrome“ arba „Firefox“ naršyklę), kuriame galite rasti pagal oficialius valstybių šaltinius parengtą susistemintą informaciją apie kelionių ir kitus apribojimus įvairiose šalyse.

Veiklų vykdymas

Švietimo mainų paramos fondas rekomenduoja „Erasmus+“ projektų vykdytojams ir dalyviams prieš pradedant organizuoti veiklas įprastiniu (fiziniu) būdu ar jose dalyvaujant susipažinti su esamais ribojimais ir atsakingai įvertinti rizikas.

Organizacijas, kurios apsisprendė projektų veiklas organizuoti įprasti būdu, kviečiame susipažinti su rekomendacijomis projektų veiklų įgyvendinimui bei atnaujintu dažniausiai užduodamų klausimų sąrašu.

Konsultacijos

Kilus klausimų, pirmiausia kviečiame su projektų koordinatoriais susisiekti el. paštu. Kontaktus rasite čia: https://www.smpf.lt/lt/kontaktai/