Sveiki atvykę į naujai sukurtą „Erasmus+“ registrą, skirtą švietimo ir mokymo personalui, norinčiam padėti Ukrainos pabėgėliams.

Kaip naudotis registru?

Individualiems asmenims:

Jei turite atitinkamų įgūdžių ir norite dirbti su Europos švietimo ir mokymo organizacijomis, priimančiomis Ukrainos pabėgėlius, spustelėkite čia ir užsiregistruokite dabar!

Organizacijoms:

Jei ieškote mokytojų, mokymo vadovų ar kitų ekspertų iš užsienio, kurie padėtų priimti pabėgėlius iš Ukrainos, naudokite toliau pateiktą paiešką.

Į registrą įtrauktas suaugusiųjų švietimas, profesinis mokymas, taip pat bendrasis ikimokyklinis, pradinis ir vidurinis ugdymas (įskaitant ankstyvąjį ugdymą ir priežiūrą).

Koks šio registro tikslas?

Tikslas – sujungti:

  • asmenis (mokytojus, mokymo vadovus ir kitą švietimo srities personalą, ekspertus), kurie norėtų praleisti laiko užsienyje padėdami suteikti išsilavinimą ir mokymą Ukrainos pabėgėliams

su

  • švietimo ir mokymo organizacijomis, kurios dirba su Ukrainos pabėgėliais ir ieško žmonių su atitinkamais įgūdžiais, kurie galėtų jiems padėti.

Kodėl šis registras pavadintas „Erasmus+“ vardu?

Registras specialiai sukurtas padėti organizacijoms, vykdančioms „Erasmus+“ mobilumo projektus. Jo tikslas – padėti organizacijoms, norinčioms panaudoti savo projekto lėšas organizuoti mobilumo veiklas švietimo darbuotojams ir ekspertams, norintiems dirbti su Ukrainos pabėgėliais.

Kaip šis registras veikia?

Suinteresuoti mokytojai, mokymo vadovai ir ekspertai gali pranešti apie savo galimybes užregistruodami „Erasmus+“ registre.

Tada švietimo ir mokymo organizacijos gali ieškoti registruotų asmenų sąraše, kad surastų asmenį su pageidaujamomis kompetencijomis, ir su juo susisiektų.

Kokio pobūdžio paramą gali suteikti programa „Erasmus+“?

„Erasmus+“ gali teikti dotaciją per švietimo ir mokymo organizacijas, kurios šiuo metu vykdo „Erasmus+“ projektą.

Lėšos gali būti skiriamos:

  • siunčiančiajai organizacijai (suteikiama dotacija „mokymo ar mokymo užduotims“) arba
  • gaunančiajai organizacijai (suteikiama dotacija „kviestiems ekspertams“).

Kalbant apie geografinę aprėptį, „Erasmus+“ remiama veikla turi vykti Europos Sąjungos valstybėse narėse ir trečiosiose šalyse, visiškai asocijuotose su Erasmus+ programa: Islandijoje, Lichtenšteine, Šiaurės Makedonijoje, Norvegijoje, Serbijoje ir Turkijoje.

Daugiau informacijos apie šį registrą rasite čia: https://epale.ec.europa.eu/en/eplus_roster_list