Mieli programos „Erasmus+“ dalyviai,

Šventų Velykų išvakarėse nuoširdžiai dėkojame už sutelktumą ir bendradarbiavimą, linkime sveikatos ir vilties. Tikime, kad atėjus saugiam laikotarpiui Europos bei jos humanistinių vertybių įtvirtinimo reikės dar daugiau.

Pirmą kartą per visą savo gyvavimo istoriją programa „Erasmus+“ susiduria su tokio masto iššūkiais. Gera žinia yra ta, kad programa ir toliau veikia, t. y. įgyvendinami projektai, kur saugu, vykdomi ir mobilumai.

Buvo nukelti kai kurie 2020 m. paraiškų teikimo terminai, bet tikimasi, kad projektų skaičius dėl pandemijos nesumažės. Europos Komisija drauge su šalyse narėse veikiančiomis nacionalinėmis agentūromis deda visas pastangas užtikrinti, kad ir toliau būtų vykdomi įsipareigojimai, taikomas maksimalus lankstumas dėl force majeure aplinkybių patirtų nuostolių kompensavimo bei nutrauktų mokymosi mobilumų užbaigimo kitomis virtualiomis mokymosi formomis.

Švietimo mainų paramos fondo komanda suprasdama, kad šiomis ekstremaliomis sąlygos yra daug nerimo ir netikrumo, stengiasi kuo operatyviau atsakyti į jums rūpimus klausimus, laiku vykdyti finansinius įsipareigojimus, konsultuoti dėl artėjančių programos kvietimų, ieško kitų virtualių informavimo formų.

Būkite sveiki!

Švietimo mainų paramos fondo komanda