Liepos 7 d. Ukrainos nacionalinė „Erasmus+“ agentūra drauge su Ukrainos Švietimo ir mokslo ministerija, Europos asociacija tarptautiniam švietimui, Vokiečių-ukrainiečių akademine draugija, Hanoverio Leibnizo universitetu (LUH) ir Erasmus studentų tinklu Ukrainoje bendradarbiaudami su Europos Sąjungos delegacija Ukrainoje ir Nacionalinėmis „Erasmus+“ agentūromis kviečia universitetus iš šalių, dalyvaujančių  programoje „Erasmus+“, įsteigti ir stiprinti bendradarbiavimą su Ukrainos universitetais prisijungiant prie tarptautinio nuotolinio seminaro „Parama Ukrainai aukštajame moksle“.

Atsižvelgiant į karą Ukrainoje ir specifines priemones, Europos Komisijos numatytas Ukrainai, pagrindinis šio seminaro tikslas – padėti Ukrainos universitetams rasti galimybių bendradarbiauti su ES universitetais. Seminare planuojama plenarinė sesija, teminės darbo grupės ir kontaktų mezgimo sesijos.

Seminaras vyks „Zoom“ platformoje liepos 7 d. 15:00–18:00 Kyjivo laiku.

Seminaro kalba – anglų.

Registracija vyksta ČIA iki liepos 6 d. 15:00 val. Patvirtinimo laiškas su prisijungimo nuoroda visiems užsiregistravusiems bus atsiųstas iki liepos 6 d. 18:00 val.