Naujajame leidinyje pateikiami projektų pavyzdžiai rodo, kokią apčiuopiamą ir teigiamą įtaką šios dvi programos padarė nuo karo Ukrainoje nukentėjusių žmonių gyvenimui ir kaip tai gali įkvėpti kitus projektus.
Programa „Erasmus+“ ir Europos solidarumo korpusas gali atlikti svarbų vaidmenį remiant asmenis ir bendruomenes, susiduriančias su precedento neturinčiais iššūkiais, ypač tuos, kurie nukentėjo nuo karo Ukrainoje.
Be kitų privalumų, pavyzdžiui, galimybės studentams baigti dėl karo nutrauktas studijas, jie skatina mokymosi mobilumą, suteikia žmonėms naujų įgūdžių, kovoja su dezinformacija ir skatina pabėgėlių integraciją.
Naujajame leidinyje pristatomos realios istorijos iš 15 užbaigtų ir vykdomų projektų, remiamų pagal šias dvi programas.
Šie 15 projektų ne tik suteikia švietimo ir mokymo galimybes ir sprendžia visuomenės problemas, bet ir daro reikšmingą ir ilgalaikį poveikį nuo karo Ukrainoje nukentėjusiems žmonėms.
Jie atskleidžia, kaip švietimas, bendradarbiavimas ir solidarumas gali pakeisti padėtį ir padėti pakeisti gyvenimą į gerąją pusę.
Pasisemkite įkvėpimo ir kreipkitės dėl finansavimo
Šiomis įspūdingomis istorijomis norėtume pakviesti kitus projektų koordinatorius imtis panašių projektų pagal „Erasmus+“ ir Europos solidarumo korpusą.
Skaitykite leidinį čia.
Pasisemkite įkvėpimo iš šių gyvenimus keičiančių istorijų ir ieškokite finansavimo galimybių, kur jūs ar jūsų organizacija taip pat galėtumėte padaryti teigiamą pokytį. Daugiau apie galimybes čia.
Tarp įkvepiančių pavyzdžių atrasite ir istoriją iš Lietuvos. Klaipėdos „Litorinos“ mokyklos projektas „Overcoming obstacles with art therapy“. Susipažinkite su projektu čia.
Kitas istorijas galite atrasti čia.