Europos švietimo ir kultūros vykdomoji agentūra (EACEA) organizuoja informacinę sesiją apie „Erasmus+“ Gebėjimų stiprinimą aukštajame moksle, kur daugiausia dėmesio skiriama naujovėms ir konkurencingo pasiūlymo rengimui.

Aukštojo mokslo gebėjimų stiprinimo (CBHE) veikla remia tarptautinio bendradarbiavimo projektus, grindžiamus daugiašalėmis aukštojo mokslo srityje veikiančių organizacijų partnerystėmis. Ji remia aukštojo mokslo aktualumą, kokybę, modernizavimą ir gebėjimą reaguoti „Erasmus+“ neasocijuotosiose trečiosiose šalyse siekiant socialinio ir ekonominio atsigavimo, augimo ir klestėjimo bei reaguojant į naujausias tendencijas, visų pirma, ekonominę globalizaciją, taip pat į pastarojo meto žmogaus socialinės raidos nuosmukį, pažeidžiamumą ir didėjančią socialinę, ekonominę ir aplinkosauginę nelygybę.

Jei norite rengti CBHE projekto paraišką pagal „Erasmus+“ ir turite klausimų – prisijunkite prie informacinės sesijos. Renginys vyks 2023 m. lapkričio 30 d. 11 val. Lietuvos laiku. Renginio programa čia. Užsiregistruokite čia.

Klausimus galite rašyti jau dabar šiuo el. paštu: EACEA-EPLUS-CBHE@ec.europa.eu, į juos bus atsakyta sesijos metu arba vėliau, priklausomai nuo gautų klausimų skaičiaus.

Daugiau informacijos apie programą „Erasmus+“ ir kaip teikti paraiškas rasite čia.