Europos Komisija kartu su Švietimo, garso ir vaizdo bei kultūros vykdomąja agentūra organizuoja virtualią informacinę sesiją apie „Erasmus+“ kvietimo teikti paraiškas veiklą – profesinio meistriškumo centrus. Sesija vyks 2022 m. kovo 7 d. 13.45–17.00 Vidurio Europos laiku (CET). Renginio tikslas – pristatyti profesinio meistriškumo centrų iniciatyvos tikslus ir uždavinius bei finansavimo galimybes per programą „Erasmus+“.

Kvietimą teikti paraiškas galite rasti čia. Savo klausimus galite siųsti tiesiogiai šiuo el. paštu: EACEA-EPLUS-VET@ec.europa.eu

Renginio metu išgirsite informacijos, kaip parengti ir pateikti paraiškas, kaip vyks paraiškų vertinio procesas ir kitos informacijos apie „Erasmus+“ finansavimo galimybes. Taip pat gausite patarimų, kaip rasti partnerius projektui ir kaip išsigryninti projekto idėją. Renginio programa čia.

Registracija į renginį nėra reikalinga – įsiminkite datą ir pasižymėkite transliacijos nuorodą

Daugiau informacijos rasite čia.

Apie profesinio meistriškumo centrus

Profesinio meistriškumo centrai suburia platų vietinių partnerių ratą, tokių kaip profesinio mokymo teikėjai, ir bendrai kuria įgūdžių ekosistemas, kurios prisideda prie regioninės, ekonominės ir socialinės plėtros, inovacijų ir išmanių specializacijos strategijų. 

Sužinokite daugiau EK interneto svetainėje arba informaciniame lape

Siūlome susipažinti su EACEA paskelbtais dažniausiai užduodamais klausimais apie paraiškų pildymą ir teikimą, kuriuos rasite paspaudę šią nuorodą ir pasirinkę „Topic related FAQ“ skiltį.