Europos Komisija kartu su Švietimo, garso ir vaizdo bei kultūros vykdomąja agentūra organizuoja virtualią informacinę sesiją apie „Erasmus+“ kvietimo teikti paraiškas veiklą – profesinio meistriškumo centrus. Sesija vyks 2021 m. balandžio 30 d. 9.30–12.30 Vidurio Europos laiku (CET). Renginio tikslas – pristatyti profesinio meistriškumo centrų iniciatyvos tikslus ir uždavinius bei finansavimo galimybes per programą „Erasmus+“.

Renginio metu išgirsite informacijos, kaip parengti ir pateikti paraiškas, kaip vyks paraiškų vertinio procesas ir kitos informacijos apie „Erasmus+“ finansavimo galimybes. Taip pat gausite patarimų, kaip rasti partnerius projektui ir kaip išsigryninti projekto idėją. Renginio programa čia.

Registracija į renginį nėra reikalinga – įsiminkite datą ir pasižymėkite transliacijos nuorodą

Renginyje bus naudojama programėlės „Slido“ integracija, todėl rekomenduojama iš anksto prisijungti prie programėlės per šią nuorodą: https://app.sli.do/event/ns9cshsz arba per https://www.sli.do/  ir įvesti kodą COVE2021.

Jei turite klausimų, renginio organizatoriai lauks jų iš anksto el. paštu EACEA-EPLUS-VET@ec.europa.eu. Taip pat šiuo el. paštu galima užduoti klausimus per renginį ir po jo. 

Daugiau informacijos rasite čia.

Apie profesinio meistriškumo centrus

Profesinio meistriškumo centrai suburia platų vietinių partnerių ratą, tokių kaip profesinio mokymo teikėjai, ir bendrai kuria įgūdžių ekosistemas, kurios prisideda prie regioninės, ekonominės ir socialinės plėtros, inovacijų ir išmanių specializacijos strategijų. 

Sužinokite daugiau EK interneto svetainėje, šiame filmuke arba informaciniame lape